ZSP REDA

Szkolny Klub Debat

DEBATY

Dzięki unsecured loans with bad credit współpracy naszej szkoły z Instytutem seo services Debaty Publicznej w internet marketing services tym roku powstał Szkolny Klub Debat. Zajęcia prowadzi pani Agnieszka Siepetowska. Spotkania odbywają się w piątki.

 

Nic nie może być gorszego od złych języków

 

  york hotels                                                      Terencjusz

 

Od search engine optimization kilku lat debata publiczna w Polsce traci na wartości, trywializuje się. Coraz częściej argumentacja płytka, lecz efektowna wypiera argumentację racjonalną, pogłębioną, choć zarazem stonowaną. Nieczęsto spotykamy mówców, którzy potrafią w sposób uporządkowany, logicznie spójny oraz z umiarem prowadzić dłuższy wywód. Coraz rzadziej trafiamy również na publiczność, która chciałyby i potrafiła z uwagą, bez pospiechu śledzić ambitne argumentacje. W rezultacie zanika nie tylko sztuka dyskusji, lecz również zaufanie społeczne. Dyskutanci niejednokrotnie traktują przeciwnika jako wroga, obrzucają błotem. 

 

 

Naprzeciw temu wszystkiemu wychodzi Szkolny Klub Debat, którego głównym celem jest nauczenie młodych ludzi zarówno umiejętności wysławiania się jak i umiejętności słuchania siebie nawzajem. 

 

Szkolny book hotels Klub Debat to idealne miejsce by porozmawiać i podyskutować na wysokim poziomie!

 

 

logoaefslogo ea

Copyright search engine optimization © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. instant unsecured loans Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×