ZSP REDA

Szkolny search engine optimization Klub Scrabble
poniedziałek, 01 lutego 2016 13:50

scrabble

1 lutego zainicjowaliśmy w naszej szkole pierwszy turniej scrabble łamisłówka . Do rywalizacji stanęło 16 ochotników z różnych klas. Wygrać można było dwa bilety na dowolny film do kina. Ta wersja scrabble polegała na układaniu słowa w którąkolwiek stronę, byle poprawnie! Nie trzeba było liczyć wartości punktowej słów! Wygrał ten kto pierwszy pozbył się tabliczek z literami. Po długich zmaganiach do finału dostali się: MACIEJ GRABOWSKI, SZYMON SROKA, PATRYK WENDT oraz BARTEK DERC. Jednakże ostatecznie mistrzem okazał się MACIEJ uczeń klasy II a technikum, zaraz po nim PATRYK. Na podium stanęli także BARTEK i SZYMON. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy na kolejną wiosenną edycję.

Relacja fotograficzna w galerii.

P1060061 P1060062

P1060070 2 P1060072

Autor: p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright plaza hotel new york © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. student loan calculator Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×