ZSP REDA

Informacje o Liceum
Pomorski Certyfikat Jakości Edukacji

KAPITUŁA seo services POMORSKICH CERTYFIKATÓW JAKOŚCI EDUKACJI

UHONOROWAŁA NASZĄ SZKOŁĘ,

LICEUM local seo services OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W REDZIE

CERTYFIKATEM spain hotels JAKOŚCI EDUKACJI

W ZAKRESIE STANDARDU V

"OPIEKA seo tips I PROFILAKTYKA WSPOMAGA UCZNIA W JEGO ROZWOJU"

 

Rok search engine optimization companies szkolny 2002/2003 rozpoczął się szczególnym zwróceniem uwagi grona pedagogicznego i dyrekcji na szkolną i pozaszkolną pracę ucznia, na integrację klas oraz profilaktykę związaną z ochroną zdrowia. Działania te nasiliły się w momencie przystąpienia szkoły do Pomorskich Certyfikatów Jakości, w obrębie których Rada Pedagogiczna wybrała między innymi standard numer V: "Opieka i profilaktyka wspomaga ucznia w jego rozwoju".

Najwięcej student loan calculator czasu zajęło nam układanie dowodów realizacji tego standardu nadając im odpowiednią numerację i szatę graficzną. W sumie powstały dwa pełne segregatory dowodów, które miały służyć przejrzystemu udokumentowaniu przeprowadzonych na terenie szkoły działań.

Chociaż york hotels wytężone prace w tym zakresie trwały przez cały rok szkolny, to efekt końcowy, w postaci stworzonej szczegółowej dokumentacji prac, dał uczniom i gronu pedagogicznemu dużo satysfakcji. Radość była tym większa kiedy okazało się, że szkoła otrzymała gwiazdkę za ten certyfikat.

 

logoaefslogo ea

Copyright interest calculator loan © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×