seo services Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> ZSP Reda | liceum, technikum - Trójmiasto, Wejherowo, Rumia Lekcja historii w Muzeum Łączności w Redzie
 
ZSP REDA

Lekcja historii w Muzeum york hotels Łączności w Redzie
loan payment calculator sobota, 12 grudnia 2015 16:13

Po search engine optimization companies raz kolejny młodzież z klas mundurowych odwiedziła Muzeum Łączności w Redzie. instant unsecured loans Tym razem uczniowie klas Ia LO oraz IIc LO mimo zimnej i deszczowej aury mogli zasiąść za kierownicą ciężarówki, wgromolić się do czołgu (najwyżsi mieli z tym nie lada problem), czy dokładnie obejrzeć ciężarówki ze sprzętem łącznościowym. Jak zawsze pan Marcin Talaśka spisał się na medal zdradzając szczegóły i tajniki poszczególnych maszyn wojskowych. W Muzeum można obejrzeć m.in. armatę przeciwpancerną z czasów II wojny świtowej tzw. muchobijkę, czołgi PT76 oraz T55 AM, wóz zabezpieczenia technicznego T55, transporter pływający PTS ciężarówki typu Diamond czy unikatowa IMC, stara 266 pełniącego funkcję warsztatu łączności czy też szpilki do T55 AM , gąsienice do T72, gwiazdy zapasowe do czołgów pływających.

Relacja fotograficzna w galerii.

Muzeum Łączności w Redzie 16 Muzeum Łączności w Redzie 30

 

autor: local seo services p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright plaza hotel new york © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×