ZSP REDA

Informacje o Liceum
Zielona klasa

DSC05288

 

 

 

 

 

 

"Zielona seo company klasa", czyli klasa lekcyjna na wolnym powietrzu, to wymarzone miejsce nauki podczas lekcji oraz efektywnego odpoczynku i relaksu podczas przerw. Zielona klasa, poza aspektami edukacyjnymi, a więc propagowaniem zdrowego wypoczynku uczniów oraz promowaniem zdrowego stylu życia poprzez prowadzenie zajęć lekcyjnych na świeżym powietrzu, idealnie zagospodarowuje teren przyszkolny, jak również podnosi walory krajobrazowe i estetyczne.

Nasza internet marketing services "Zielona klasa" mieści się przy bocznej ścianie szkoły, obok ogólnodostępnych boisk rekreacyjnych. Znajduje się tu zadaszona wiata oraz ławeczki, a do całego placyku prowadzi alejka. W tle widnieje duży malunek przygotowany przez uczennice naszej szkoły. Dodatkowym urozmaiceniem jest grill, na którym pieczone są kiełbaski w czasie Dnia Dziecka.

Projekt local seo services "Zielona Klasa" został zrealizowany przy pomocy środków z Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Wejherowie.

Galeria zdjęć

 


 

logoaefslogo ea

Copyright seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. student loan calculator Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×