ZSP REDA

Informacje o Liceum
Strefa rekreacji dziecięcej

strefa1

Od października 2008r. działa przy naszej szkole Ogólnodostępna Strefa Rekreacji Dziecięcej "Łąkowa", która jest projektem powiatu wejherowskiego realizowanym przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein oraz Norwegię poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Oficjalnego interest calculator loan otwarcia dokonali honorowy konsul Norwegii Michał Rzeszewicz, starosta wejherowski Józef Reszke i burmistrz Redy Krzysztof Krzemiński.

W loan payment calculator skład kompleksu wchodzi boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz piłkę ręczną. Jest również specjalnie wydzielone miejsce na skocznię w dal oraz plac rekreacyjny. Zarządcą strefy jest Rafał Maliszewski, dyrektor ZSP.

Liderem professional seo services zajęć jest Tomasz Formela. Kompleks sportowy otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 - 20.00. W tym czasie odbywają się zajęcia z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, skoków w dal oraz tenisa stołowego. W soboty i niedziele w godz. 10.00 - 15.00 odbywają się imprezy i turnieje sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Gorąco zapraszamy, wszak sport to zdrowie!

 

Kontakt search engine optimization z osobą prowadzącą zajęcia panem Tomaszem Formelą pod numerem telefonu: internet marketing services 880-000-083, adres Adres york hotels poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

strefa2

strefa3

 

logoaefslogo ea

Copyright spain hotels © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×