ZSP REDA

Powrót do seo company PRLu
student loan calculator środa, 09 listopada 2016 21:29

Odpowiadając plaza hotel new york na wezwanie Przewodniczącego Komitetu Centralnego Fabryki Kultury, Towarzysza Tomasza Wiśniewskiego, młodzież ZSP w Redzie stawiła się w dniu 9 listopada na terenie obiektu w celu obejrzenia wystawy eksponatów z czasów PRL-u.

W york hotels Fabryce Kultury czekała na nas w pełni wyposażone mieszkanie z epoki, w tym duży pokój, kuchnia i pokój dziecięcy, w którym pobawić się można było w bazę, bajki puszczane były na autentycznym rzutniku „Ania” oraz mnóstwo eksponatów, które przeniosły nas w realia Polski Rzeczpospolitej Ludowej.

Wystawa internet marketing services PRL sprawiła, że młode pokolenie poznało życie w czasach kiedy stało się w kolejce z kartkami, kwitł handel wymienny, pomarańcze widywano tylko na święta, a fiat 126p był prawdziwą perełką motoryzacji! Nauczyciele przypomnieli uczniom jasne i ciemne strony PRL.

1 4

21 25

Autor: p.A.Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright seo company © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. refused credit Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×