ZSP REDA

Lekcja historii local seo services w Muzeum Łączności w Redzie
środa, seo tips 05 października 2016 20:59

30 seo services września młodzież z klasy 1c LO miała możliwość odwiedzenia niezwykłego miejsca jakim jest Muzeum Łączności w Redzie, które powstało wiele lat temu z inicjatywy pana Marcina Talaśki, pasjonata militariów. Zgromadzone tam różne przedmioty kolecjonerskie związane z wojskowością wzbudziły ogromne zainteresowanie naszych uczniów. Pan Talaśka fantastycznie wcielił się w rolę przewodnika opowiadając nie tylko historię czołgów, ciężarówek, quadów czy tez fiata 126p, ale także pozwalał zwiedzającym "zwiedzać historię przez dotyk". Każdy mógł wcielić się w rolę Janka Kosa z czterech pancernych wsiadając do czołgu, na pakę czy za kierownicę ciężarówki. Uczniowie marzą o tym, aby za dwa lata wybrać się amerykańską wojskową ciężarówką na studniówkę. Życzymy im spełnienia marzeń.

1 5

7 9

Autor: loan payment calculator p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright york hotels © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. instant unsecured loans Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×