ZSP REDA

JESTEŚMY student loan calculator W FINALE!
poniedziałek, seo company 21 listopada 2016 17:00

23Uczniowie internet marketing services klasy IV b technikum organizacji reklamy wzięli udział w Pomorskim Festiwalu Krótkich Filmów o HIV.

Organizatorem plaza hotel new york Festiwalu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku oraz Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej. Celem jest przekazanie informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką i aktywność artystyczną.

Komisja Konkursowa Pomorskiego Festiwalu Krótkich Filmów o HIV wyłoniła dziś, po bardzo długich i niezwykle trudnych obradach, filmy, które wezmą udział w uroczystym finale Festiwalu. Odbędzie się on 29 listopada br. w Sali kinowej „Warszawa” w Gdyńskim Centrum Filmowym. Finał będzie się składał z 2 części – m. in. projekcji filmów konkursowych oraz Panelu Edukacyjnego, na który złożą się prelekcje specjalistów w dziedzinach: profilaktyki HIV/AIDS oraz tworzenia profesjonalnych materiałów local seo services filmowo-telewizyjnych.

Jak professional seo services podaje Komisja Konkursowa Eliminacji I etapu - poziom był bardzo wysoki i wyrównany, tym bardziej gratulujemy Naszym uczniom zakwalifikowania się do finału. Trzymamy kciuki na finale i życzymy owocnego dnia podczas Festiwalu.

 

 

logoaefslogo ea

Copyright instant unsecured loans © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×