ZSP REDA

„Szkoła młodych search engine optimization patriotów”
student loan calculator niedziela, 20 listopada 2016 17:56

16.11.2016 w naszej szkole odbyły się dwa konkursy: piosenki i recytatorski. Tematyka obydwu dotyczyła patriotyzmu i walk Polaków o niepodległość. Było to kolejne zadanie jakie wykonaliśmy w ramach search engine optimization companies ogólnopolskiego projektu „Szkoła młodych patriotów”.

W instant unsecured loans konkursie piosenki pierwsze miejsce zajęli ex aequo Marysia Olejniczak i Mateusz Przewoźny (obydwoje z klasy I bT). Mateusz wykonał utwór Andrzeja Kołakowskiego „Przysięga”, a Marysia zaśpiewała „Dziewczynę z granatem” autorstwa Kasi Sawczuk. Konkurs recytatorski seo company wygrała Dominika Pampuch z klasy I cLO, która w poruszający sposób przedstawiła wiersz Wisławy Szymborskiej „Gawęda o miłości ziemi ojczystej”. Gratulujemy im oraz wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu, którzy mieli odwagę wystąpić przed swoimi szkolnymi koleżankami i kolegami.

2 6

9 12

Autor: plaza hotel new york p. W . Bela

 

logoaefslogo ea

Copyright professional seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×