ZSP REDA

Nasi stypendyści
środa, 30 listopada 2016 23:24

Dziesięciu uczniów powiatowych szkół ponadgimnazjalnych zostało stypendystami Prezesa Rady Ministrów internet marketing services na rok szkolny 2016/2017. Kryteria ubiegania się o to stypendium to: promocja z wyróżnieniem, najwyższa w szkole średnia ocen, szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie instant unsecured loans wiedzy, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobrych wyników. Aleksandra seo company Srok uczennica klasy IVAT oraz Adrian Nastały uczeń klasy IIIALO to nasi stypendyści.

Stypendia york hotels unijne ze środków RPO WP 2014-2020 w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego - Programu motywacyjnego dla uczniów pomorskich szkół zawodowych przyznano dwudziestu czterem uczniom powiatowych szkół ponadgimnazjalnych. Izabela book hotels Nowak uczennica IIAT jest stypendystką Marszałka Województwa Pomorskiego. O przyznaniu tego rodzaju stypendium decydowały średnia ocen z przedmiotów zawodowych, wyniki osiągnięte w konkursach zawodowych, oraz kwestie społeczno-gospodarcze środowiska szkoły powiatu branży kształcenia zawodowego.

Naszym student loan calculator stypendystom serdecznie gratulujemy!

https://www.facebook.com/powiatwejherowski

sty

 

logoaefslogo ea

Copyright professional seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo company Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×