ZSP REDA

Gala Talentów
seo company środa, 30 listopada 2016 23:04

18 seo company listopada 2016 roku w auli I LO w Wejherowie Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych zorganizował uroczystą Galę Talentów, na której uhonorowano najwybitniejsze osiągnięcia wychowanków. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie ZSP w Redzie. Przyznano nagrodę dodatkową za szczególne osiągnięcia chórowi ZSP w Redzie.

http://www.tubawejherowa.pl/aktualnosci/czytaj/2789/GALA-TALENTOW

gala talnetów gala talnetów1

Autor:p. loan payment calculator A. Siepetowska

 

 

logoaefslogo ea

Copyright professional seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. book hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×