ZSP REDA

seo services ZSP REDA Z CERTYFIKATEM I TYTUŁEM „INNOWACYJNA SZKOŁA ZAWODOWA NA RYNKU PRACY”
środa, 30 listopada 2016 local seo services 22:48

Z interest calculator loan radością informujemy, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie został wyróżniony certyfikatem potwierdzającym najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych zwłaszcza w zakresie kształcenia zawodowego i otrzymał certyfikat student loan calculator "Innowacyjna Szkoła Zawodowa na rynku pracy".

Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu pod nazwą „Innowacyjna book hotels szkoła zawodowa na rynku pracy”, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Celem konkursu było zwiększenie aktywności szkół w kierunku dostosowywania kształcenia zawodowego do wymogów zmieniającego się rynku pracy.

Dyrekcja Szkoły wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w roku szkolnym 2015/2016 i 2016/2017 postawili przed sobą kształtowanie kompetencji personalno-społecznych pożądanych przez współczesny rynek pracy u młodych ludzi . Efektem podjętych działań było uzyskanie certyfikatu i tytułu „Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy”.

Dodać york hotels należy, że jesteśmy jedyną szkołą na terenie powiatu wejherowskiego, która otrzymała ten zaszczytny certyfikat związany z prowadzona edukacją.

1

 

logoaefslogo ea

Copyright internet marketing services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo company Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×