ZSP REDA

I york hotels ETAP SZKOLNY OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH
refused credit poniedziałek, 28 listopada 2016 15:20


Drodzy uczniowie,
W spain hotels dniu 29 listopada 2016 r. (wtorek) odbędzie się pierwszy etap Olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Zapraszamy Wszystkich, który zgłosili się do udziału w konkursie o godzinie 9:50  do sali D.  Uczniowie biorący udział w konkursie zwolnieni są z lekcji - trzecia godzina lekcyjna.
Anna student loan calculator Szponikowska, Gabriel Wołosewicz

 

logoaefslogo ea

Copyright search engine optimization © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization companies Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×