ZSP REDA

Szkolny Konkurs Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego
poniedziałek, 21 listopada spain hotels 2016 10:24

W search engine optimization ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce odbył się 18.11.2016 r. w ZSP nr 2 Wejherowie Szkolny Konkurs Przedsiębiorczości Powiatu Wejherowskiego. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wejherowskiego. Naszą Szkołę reprezentował zespół składający się uczniów klasy III technikum organizacji reklamy. 

 Celem loan payment calculator konkursu jest propagowanie wiedzy o przedsiębiorczości oraz kształtowanie i promowanie pro biznesowych postaw wśród młodzieży. Zespoły uczniów sprawdzili w nim swoją wiedzę i umiejętności, mierząc się z praktycznymi zastosowaniami narzędzi przedsiębiorczości oraz spróbowali swoich sił w prezentacji.

Konkurs przebiegł etapami. Etap I polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 15 pytań. Drugie zadanie polega na przygotowaniu krótkiej prezentacji handlowej produktu/usługi w sposób zachęcający dla seo company potencjalnego klienta. Z kolei w trzecim zadaniu uczniowie  dokonali analizy SWOT dla przedstawionego przypadku (case study).

Mimo, internet marketing services iż nie udało się Nam uplasować na podium, to na pochwałę zasługuje wykonanie i prezentacja zadania drugiego i trzeciego. Uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością, co zostało dostrzeżone ze strony Jury.

 1  3

 4  6

 7  8

 

 Autor: instant unsecured loans p. G. Wołosewicz

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×