ZSP REDA

II miejsce w Pomorskim Festiwalu Krótkich unsecured loans with bad credit Filmów o HIV
czwartek, 01 grudnia 2016 15:35

1

29 york hotels listopada w Gdyńskim Centrum Filmowym odbył się finał "Pomorskiego Festiwalu Krótkich Filmów o HIV" - projektu edukacyjnego promującego profilaktykę zakażeń HIV wśród młodzieży. dyplomaids1

               instant unsecured loans Organizatorami Festiwalu byli: Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha, Głównego Inspektora Sanitarnego Marka Posobkiewicza oraz Gdyńskie Centrum Filmowe.

               search engine optimization Twórcy i aktorzy uczestniczący w Festiwalu, czyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego, zaprezentowali 5-minutowe filmy opowiadające o HIV i AIDS. Celem projektu jest promowanie za pośrednictwem sztuki zasad profilaktyki zakażenia wirusem, odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie oraz integrowanie środowisk szkolnych i zachęcanie ich do walki z epidemią. W

Jury w składzie: Tomasz Kiliński, Katarzyna Waluszko, Elżbieta Czerniawska-Badtke, Olaf Eysmont przyznało II local seo services miejsce za film spain hotels pt. „Po co Ci AIDS?”. Autorami filmu są uczniowie IV search engine optimization companies klasy technikum organizacji reklamy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie.

                                                                                               Gratulujemy!

3 6

9 12

Autor: seo services p. G. Wołosewicz

 

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×