ZSP REDA

Konkurs czytelniczy „Sienkiewiczowskie potyczki”
piątek, 09 grudnia 2016 21:38

Senat Rzeczypospolitej Polskiej przyjął uchwałę ustanawiającą rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza w związku z 100 rocznicą urodzin pisarza. Henryk Sienkiewicz poprzez swoją twórczość, publicystykę i działalność społeczną budził świadomość narodową, uczył dumy z polskości, umiłowania ojczyzny i zdolności do poświęceń.

W naszej szkole uczciliśmy noblistę poprzez: udział w akcji Narodowego czytania, wysłanie „Pocztówki do Pana Sienkiewicza”, szkolny konkurs czytelniczy „Ulubieni bohaterowie powieści Henryka Sienkiewicza” oraz szkolny konkurs czytelniczy „Sienkiewiczowskie potyczki”.

W local seo services konkursie „Sienkiewiczowskie potyczki” wzięło udział 33 uczniów z klas I i II liceum i technikum. Uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi życia i twórczości pisarza. Rozwiązywali krzyżówki, wykreślanki, diakrostych.

Zwycięzcami unsecured loans with bad credit konkursu zostali: Łukasz professional seo services Gappa 2 AT, Paulina Kaczyńska 1 CL.

Uczniowie york hotels zostaną nagrodzeni na apelu podsumowującym I semestr

Wszystkim internet marketing services uczniom biorącym udział w konkursie dziękuję a zwycięzcom gratuluję.

20161207 094144 20161207 094751

 

Autor: instant unsecured loans p. E. Czajkowska

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright book hotels © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo tips Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×