ZSP REDA

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej
środa, student loan calculator 21 grudnia 2016 17:06

15 seo company grudnia odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Opozycji Antykomunistycznej. Nasza szkoła reprezentowana była przez Kamila refused credit Masacza oraz Martynę Szelę. Celem konkursu jest popularyzacja internet marketing services wśród młodzieży wiedzy o historii najnowszej lat 1944/45-1989 i o najwybitniejszych postaciach historycznych związanych z okresem kształtowania się opozycji antykomunistycznej w powojennej Polsce. W obecnej edycji motywem przewodnim były wydarzenia związane z obchodami millenijnymi Chrztu Polski w 1966 roku.

Nasza seo tips drużyna uplasowała się na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy!

konk.opozycja1 konk.opozycja2

Autor: book hotels p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright york hotels © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. professional seo services Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×