ZSP REDA

II search engine optimization SZKOLNY TURNIEJ SCRABBLE
środa, 21 grudnia 2016 loan payment calculator 16:50

14 refused credit grudnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się II Szkolny Turniej Scrabble. Uczestnicy turnieju, jak zwykle zaskoczyli nas swoją pomysłowością i strategicznym podejściem do rozgrywek. Zaprezentowali nadzwyczaj wysoki poziom umiejętności logicznego myślenia i, co najważniejsze, niezwykłą pasję. Ideą Turnieju jest przede wszystkim, zapewnienie wszystkim uczestnikom dobrej zabawy. Tego dnia uczestnicy zapominają o zawziętej rywalizacji sportowej i po prostu cieszą się grą. Impreza daje możliwość zapoznania się ze specyfiką turniejową jak i pozwala ocenić swoje umiejętności techniczne i emocjonalne. Młodzież była skoncentrowana na grze i jednocześnie wspaniale się bawiła.

Po seo services długich zmaganiach do finału dostali się Patryk Wendt oraz Szymon Hebel. Zwyciężył Patryk, broniąc jednocześnie swojego ubiegłorocznego tytułu Szkolnego Mistrza Scrabble.

Serdecznie book hotels gratulujemy i zapraszamy za rok.

1 2

3 4

Autor: york hotels p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright internet marketing services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo company Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×