ZSP REDA

Uczennica kla IIat otrzymała stypendium dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych
środa, 21 grudnia 2016 16:21

Serdecznie gratulujemy Izabeli york hotels Nowak z klasy II AT (organizacja reklamy), instant unsecured loans która otrzymała stypendium dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.

Uroczysta seo company gala stypendialna z udziałem marszałka województwa Mieczysława Struka była podsumowaniem realizowanego przez władze regionu „Programu wspierania plaza hotel new york edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego".

W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom z całego Pomorza, obok przedstawicieli Sejmiku Województwa Pomorskiego, uczestniczyli dyrektorzy szkół i nauczyciele, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Ogółem seo services w ramach Gali wyróżnionych zostanie 869 stypendystów na łączną kwotę 2 mln 408 tys. zł.

Warto loan payment calculator podkreślić, iż stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych zostały w tym roku przyznane po raz pierwszy. Stypendia te – poprzez wsparcie najzdolniejszych uczniów pomorskich szkół zawodowych – służyć mają między innymi zmianie wizerunku szkolnictwa zawodowego i zachęceniu młodzieży do wyboru tej ścieżki edukacji.

6 10

9

Autor:p. A.Lewandowska

 

logoaefslogo ea

Copyright search engine optimization © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. internet marketing services Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×