ZSP REDA

Olimpiada Wiedzy professional seo services o Mediach - II etap
wtorek, 17 stycznia 2017 13:28

11 stycznia 2017 roku Piotr Krauze – uczeń technikum organizacji reklamy wziął udział w II internet marketing services etapie Olimpiady Medialnej. Organizatorem  olimpiady jest Fundacja Nowe Media. Etap drugi to połączenie testu i zadania polegającego na napisaniu pięciu mini-esejów do 1500 znaków book hotels każdy, na tematy związane z tematem przewodnim. Zakwalifikowani uczniowie do II etapu z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego wzięli udział w zmaganiach w Uniwersytecie SWPS, Sopot.

Olimpiada seo company Medialna to ogólnopolski konkurs wiedzy i umiejętności związanych z nowoczesnymi mediami, komunikowaniem, prawem autorskim i filmem. Temat przewodni piątej edycji brzmi: Polska w mediach, media w Polsce.

Serdecznie york hotels dziękujemy Piotrowi za udział w olimpiadzie.

2 3

Autor: seo company p. G. Wołosewicz

 

logoaefslogo ea

Copyright instant unsecured loans © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. unsecured loans with bad credit Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×