ZSP REDA

search engine optimization companies Zdrowo się odżywiam!
wtorek, 17 stycznia 2017 13:12

Ile wiemy o tym, co zdrowe, a co nie? Jedzenie professional seo services to nieodłączny element życia, ale można je potraktować jako coś więcej niż tylko konieczność. Warto odżywiać się mądrze, ale i z przyjemnością.

Ponad search engine optimization stu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego rywalizowało w olimpiadzie seo tips wiedzy o żywności i żywieniu. Uczestnicy eliminacji mieli 1,5 godziny na napisanie testu. Gospodarzem konkursu był toruński Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.  Naszą interest calculator loan szkołę reprezentowała Paulina Trzcińska.

Uczestnicy book hotels Olimpiady po eliminacjach wzięli udział w wycieczce do Centrum Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Przewodnik nie tylko zademonstrował nowoczesny warsztat pracy astronoma, ale także wprowadził zwiedzających w fascynujące zagadnienia budowy i ewolucji Wszechświata oraz przybliżył najnowsze osiągnięcia badawcze astronomii. Zwiedziliśmy Katedrę Radioastronomii, gdzie mieliśmy szanse podziwiać dwa największe radioteleskopy w Polsce - RT3 i RT4 oraz kopułę, która skrywa największy w Polsce teleskop optyczny, o średnicy lustra 90 cm.

 Serdecznie unsecured loans with bad credit dziękujemy Paulinie za udział w olimpiadzie. 

 

DSC03382 DSC03386

IMG 7755 IMG 7815

IMG 7828 IMG 7868

olimpiada 2 olimpida 1  

Autor: p. G. Wołosewicz

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×