ZSP REDA

Uczniowie seo company technikum ZSP REDA zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową
czwartek, 09 interest calculator loan lutego 2017 11:08

olimpiada

Zakończył york hotels się I etap VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

I etap trwał od 2 grudnia 2016 do dnia 15.01.2017 do godziny 24.00. Do kolejnego etapu przeszło 314 uczniów, którzy otrzymali największą liczbę punktów. Wśród laureatów, którzy przechodzą do drugiego etapu znaleźli się uczniowie 2 klasy technikum organizacji reklamy: Dominika Mazurek, Izabela Nowak, Paulina Trzcińska, Patryk Mrozek i Mateusz Lietz.

W student loan calculator pierwszym etapie Olimpiady uczniowie musieli wykazać się znajomością struktury szkolnictwa ponadgimnazjalnego i wyższego w Polsce, zasad zdobywania kwalifikacji i zawodów, podstawowych przepisów prawa pracy. Wśród uczestników sprawdzona został umiejętność szukania informacji edukacyjnych i zawodowych oraz podstawowa wiedza z zakresu poradnictwa zawodowego, np. czym są predyspozycje zawodowe, czy osobowość.

W local seo services drugim etapie Olimpiady uczniowie otrzymają trzy zadania, na rozwiązanie których będą mieli dwa tygodnie. Do finału zakwalifikuje się 16 uczniów, którzy spotkają się w kwietniu 2017 roku w Warszawie.

Serdecznie seo services gratulujemy i do zobaczenia w II etapie Olimpiady!!!

Gabriel Wołosewicz

 

logoaefslogo ea

Copyright internet marketing services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. spain hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×