ZSP REDA

SUKCES UCZNIÓW TECHNIKUM ZSP REDA!
czwartek, 09 lutego 2017 10:27

logo UEUczniowie z technikum organizacji reklamy zostali finalistami ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Uczniowie stworzyli projekt inwestycji w innowacje na runku lokalnym – Pobrzeża Kaszubskiego. Półfinały miały miejsce w miesiącu styczniu. Finaliści wyłonieni w II etapie konursu zostali zaproszeni na galę finałową, która odbędzie się w Przedstawicielstwie Komisji professional seo services Europejskiej w Warszawie. Na twórców najlepszych spotów i projektów czekają nagrody - tablety oraz smartfony.

Zadanie book hotels konkursowe było złożone - wymagało od uczestników nawiązania współpracy z wybraną firmą lokalną i wspólnego opracowania pomysłu na inwestycje w innowacje, które przyczynią się do pozytywnych zmian w społeczności lokalnej. Uczniowie kręcili spoty, które miały zachęcić inwestorów do realizacji ich pomysłów. Opracowane projekty pokazywały fakty dotyczące rynku lokalnego, konkretnej firmy oraz perspektywy przyszłego zysku (nie tylko finansowego, ale też rozwoju regionu, społeczności, nowej branży).

Organizatorzy konkursu chcieli zwrócić uwagę młodych ludzi na ważne aspekty działalności gospodarczej, która służy nie tylko zyskowi przedsiębiorcy, ale też ma pozytywny wpływ na rozwój społeczności lokalnej, funkcjonowanie rynku pracy czy poprawę jakości życia w regionie. Celem konkursu było również zachęcenie młodych ludzi do nawiązania kontaktów z lokalnymi przedsiębiorcami, poznanie warunków funkcjonowania firm oraz zmierzenie się z wyzwaniem, jakim jest projektowanie innowacyjnych rozwiązań czy pozyskiwanie inwestorów.

Jury oceniało nie tylko spot, ale przede wszystkim cały projekt: uwzględnienie zastanego kontekstu (profilu, zasobów możliwości firmy), uzasadnienie ekonomiczne, korzyści dla społeczności lokalnej, możliwe utrudnienia w realizacji projektu, koszty, współpracę uczniów z firmą oraz w ramach zespołu uczniowskiego. Brano również pod uwagę potencjał i pomysłowość projektu oraz dopasowanie przekazu do potencjalnych odbiorców - inwestorów.

Jury internet marketing services docenia ogromne zaangażowanie twórców projektów uczniów ZSP REDA oraz pracę włożoną w przygotowanie spotów. Finalistom serdecznie gratulujemy!

SKŁAD york hotels JURY II ETAPU:

Ewa Modzelewska – Koordynatorka projektu, Wydział Informacji i Komunikacji Społecznej, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Bartosz Zadura – Specjalista ds. mediów, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Sylwia Żmijewska-Kwiręg - Dyrektorka zespołu programów edukacji obywatelskiej, Centrum Edukacji Obywatelskiej

Magdalena search engine optimization Świderska - Specjalistka od edukacji ekonomicznej, Fundacja Szkoła z Klasą i Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej

Ewa loan payment calculator Duda-Maciejewska - marketingowiec i socjolog, wykładowca SWPS, członkini Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR

Zapraszamy search engine optimization do obejrzenia spotu:

 https://www.youtube.com/watch?v=X7AiN4__Hrw

Opiekunowie:

  1. Szponikowska, G. Wołosewicz
 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. interest calculator loan Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×