ZSP REDA

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Prawach Konsumenta „ABC spain hotels praw konsumenta”
środa, 22 marca 2017 21:51

Uczniowie york hotels naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim etapie konkursu „ABC praw konsumenta” zorganizowanego przez refused credit Centrum

1

Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego internet marketing services nr 1 w Gdańsku pod patronatem Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej. Jego istotą jest poszerzanie świadomości praw, jakie przysługują konsumentom oraz nabywanie przez uczniów umiejętności, które będą im przydatne w pracy zawodowej związanej z działalnością gospodarczą.

 

Celem search engine optimization konkursu jest sprawdzenie wiedzy dotyczącej praw konsumenta oraz rozwinięcie umiejętności stosowania określonych działań prawnych niezbędnych w zawodach związanych z działalnością handlową. Mimo, że nie udało się naszym uczniom zająć miejsc na podium, to już sam udział w tak prestiżowym i wymagającym konkursie oraz osiągnięte wysokie wyniki są powodem do dumy. Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu za reprezentowanie szkoły i życzymy sukcesów.

 

Zespół professional seo services Przedmiotów Zawodowych

234  5

 


 

logoaefslogo ea

Copyright unsecured loans with bad credit © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo company Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×