ZSP REDA

OLIMPIADA seo services WIEDZY O BIZNESIE I INNOWACJACH
poniedziałek, 13 york hotels marca 2017 23:01

olimpiada o bznesieW internet marketing services dniu 07.03.2017 r. odbył się I etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy o szeroko rozumianej gospodarce i biznesie, ze szczególnym uwzględnieniem innowacji. Organizatorzy Olimpiady chcą, aby pomogła ona młodym ludziom w wyborze życiowych dróg i przygotowała ich do przyszłości, w której będą budować innowacyjną gospodarkę. Decyzją Zespołu Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach do II etapu przechodzą: Anna Rodhe i local seo services Patryk Mrozek. Gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie, a pozostałym uczestnikom  dziękujemy za udział w Olimpiadzie i plaza hotel new york zapraszamy do udziału w przyszłym roku!
olimpiada o biznesie

 

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright seo tips © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. student loan calculator Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×