ZSP REDA

Oliwia Drawc laureatką dwóch konkursów!
środa, 22 marca 2017 22:11

8 marca w 1LO w Rumi odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Miłosnej. Oliwki (Drawc+Wiśniewska) wykonały pięknie wersję 1piosenki z repertuaru Lady Gagi Milion Reasons, student loan calculator oraz utwór polski z repertuaru Agnieszki Chrzanowskiej Nie seo company znajdziesz mnie z towarzyszeniem york hotels gitarzysty basowego Bartka Grzybowskiego. Zostali nagrodzeni III miejscem.

W miniony czwartek, 16 marca w ZSZ w Gdańsku odbył sie III Wojewódzki Konkurs Poezji i Poezji śpiewanej. Imprezie patronuje Gdański Teatr Szekspirowski oraz Kuratorium Oświaty. Oliwka Drawc zachwyciła komisję konkursową swoim przepięknym i wzruszającym wykonaniem utworu dobrze znanego naszej społeczności szkolnej, Wracam book hotels do domu Justyna Steczkowskiej. Jury search engine optimization companies zwróciło uwagę na wyjątkową dojrzałość artystyczną Oliwii i postanowiło przyznać jej I nagrodę.

Korzystając local seo services z okazji należy nadmienić, iż Oliwia nagrała swój pierwszy twór studyjny wraz z teledyskiem.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na drodze artystycznej!

2 3

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright professional seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. instant unsecured loans Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×