ZSP REDA

Finał konkursu anglojęzycznego organizowanego pod hasłem „Find Your Future in Gdynia”
czwartek, 06 kwietnia 2017 16:26

wsaib logo30 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego odbył się finał 1konkursu york hotels anglojęzycznego organizowanego pod hasłem „Find Your Future in Gdynia”. Zadaniem uczestników było odpowiedzieć poprawnie na jak najwięcej pytań dotyczących wiedzy o Gdyni. Wszystkie były w języku angielskim, co stanowiło dodatkowe utrudnienie. Ponadto, uczestnicy konkursu mieli okazję wysłuchać wykładów przygotowanych przez studentów z Włoch i Ukrainy. Dodatkową atrakcją były warsztaty dotyczące marketingu, w których zadaniem uczniów było stworzenie plakatu reklamującego ich firmę.

Miło nam poinformować iż w klasyfikacji indywidualnej uczeń ZSP Reda Kacper Herrmann (klasa ICT) zajął II miejsce. Natomiast w klasyfikacji międzyszkolnejzajęliśmy miejsce III. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki:

2

ZESTAWIENIE local seo services ŚREDNIEJ PUNKTACJI WSZYSTKICH SZKÓŁ

 

LP

SZKOŁA

PUNKTACJA

 

1

III LO SOPOT

13

   

2

LO CHOJNICE

11

   

2

V instant unsecured loans LO GDYNIA

11

   

3

ZSP REDA

10,6

   

4

II LO GDYNIA

10,57

   

5

ZSCHiE GDYNIA

10,43

   

6

ZS GNIEW

8,83

   
         
         

ZSP REDA

LP

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

1

BARECKI student loan calculator SZYMON kl. I CT

8

2

HERRMANN KACPER kl. ICT

14

3

MARCIŃCZYK plaza hotel new york BARTŁOMIEJ kl. ICT

12

4

NOWAK search engine optimization companies IZABELA kl. II AT

9

5

RICHERT seo services PAULINA kl. ICT

10

           

Gratulujemy!

 

Autor: search engine optimization p. K. Wolszczak

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×