ZSP REDA

seo company Mamy MISTRZA ORTOGRAFII
poniedziałek, 03 kwietnia york hotels 2017 22:30

29 unsecured loans with bad credit marca odbył się kolejny już POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNO - JĘZYKOWY „Posługuję się poprawną polszczyzną”. Naszą szkołę reprezentowali Paulina Trzcińska i Izabela Nowak uczennice z klasy IIaT oraz Szymon Bareceki z klasy IcT. Zmagania konkursowe składały się z trzech etapów – pierwszy to przedstawienie prezentacji multimedialnej na wybrany temat, drugi to dyktando, a trzeci to wyłonienie mistrza ortografii. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli interest calculator loan III miejsce, natomiast Iza internet marketing services została MISTRZEM ORTOGRAFII. Gratulujemy!!!

 

 6 8

9 10

Autor: seo company p. I. Hoppe-Darznik

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright plaza hotel new york © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo services Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×