ZSP REDA

26 kwietnia Szkolny Klub Historyczny zaprosił seo company do naszej szkoły weterana działań poza granicami kraju
środa, 26 search engine optimization companies kwietnia 2017 19:25

Kapitan york hotels Dariusz DEMSKI z Centrum Operacji Morskich - Dowództwa Komponentu Morskiego wykonujący zadania w dowództwie Train Advise Assist Command–East w bazie Gamberi oficer z Sekcji Bezpieczeństwa Lotów COM-DKM, wraz innymi żołnierzami koalicji pełnił głównie zadania doradcze w dowództwie korpusu Afgańskich Sił Zbrojnych. Pan kapitan brał udział także w misjach na terenie byłej Jugosławii oraz w Syrii. Nasz gość mówił o powinnościach żołnierskich, strachu jaki towarzyszy żołnierzom oraz jak z obawami walczyć. Na koniec podkreślił, iż dla dobra Ojczyzny zawsze warto jest ryzykować. Uczniowie zachęceni zostali do udziału w projekcie List do Żołnierzy. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

10 12

14 16

 

Autor: refused credit p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright plaza hotel new york © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×