ZSP REDA

KONKURS „POLSKA W UNII“ - instant unsecured loans XIV edycja „Promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży w kontekście funkcjonowania rynku wewnętrznego“
sobota, 29 kwietnia seo tips 2017 14:51

polska

Dominika Mazurek, Patryk Mrozek i Marek Talaga zakwalifikowali się do II etapu konkursu „Polska w Unii” 2017, który odbył się na Uniwersytecie Gdańskim. Konkurs POLSKA W UNII jest organizowany w ramach obchodów Dnia Europy. Tegoroczne obchody odbędą się przy współpracy i pod patronatem Pana Jarosława Wałęsy Posła do Parlamentu Europejskiego. Tematem wiodącym obchodów jest „Promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży w kontekście rynku wewnętrznego”.

W konkursie udział wzięło ok. 80 uczniów z ponad 50 szkół województwa pomorskiego. Wyróżniający plaza hotel new york wynik uzyskał Patryk Mrozek, któremu zabrakł jeden punkt do wzięcia udziału w etapie centralnym.

Pytania student loan calculator konkursowe obejmowały głównie zagadnienia dotyczące polityki przemysłowej wobec Małych i Średnich Przedsiębiorstw, wspierania przedsiębiorczości, funkcjonowanie strefy euro oraz   aktualne wyzwania rynku wewnętrznego UE.

Przed internet marketing services konkursem odbył się cykl wykładów pracowników Ośrodka Badań Integracji Europejskiej UG:

„Przedsiębiorstwa wobec nowej strategii rynku wewnętrznego i unii walutowej“ oraz wykład przedstawiciela Pomorskiego Parku Technologicznego / Strefa Startup Gdynia.

IMG 0151-28-04-17-04-21

 

Zespół seo services przedmiotów zawodowych

 

logoaefslogo ea

Copyright seo company © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×