ZSP REDA

Pedagog szkolny

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PEDAGOG SZKOLNY

WOJCIECH SZTUCZKIEWICZ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

815 - 1245

 

815 - 1215

815 - 1245

 

 Punkty konsultacyjne

 
 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Rumia, ul. Pomorska 3
codziennie 800 - 1500
telefon (058)671-09-56


Stowarzyszenie Przyjaciół Rodzin
Wejherowo, ul. Dworcowa 12
  • poniedziałek 900 - 1500 i 1700 - 2000
  • telefon york hotels w godzinach dyżuru (058)672-25-91

Konwencja interest calculator loan O Prawach Dziecka

Państwa-Strony book hotels niniejszej konwencji, uważając, że zgodnie z zasadami zawartymi w Karcie Narodów Zjednoczonych uznanie wrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków rodziny ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości oraz pokoju na świecie, mając na uwadze, że ludy Narodów Zjednoczonych potwierdziły w Karcie swą wiarę w podstawowe prawa człowieka oraz w godność i wartość jednostki ludzkiej i postanowiły więcej

Deklaracja Praw Człowieka

Powszechną search engine optimization Deklarację Praw Człowieka jako najwyższy cel wszystkich ludzi i narodów, aby wszyscy ludzie i wszystkie organy społeczeństwa - mając stale w pamięci niniejszą Deklarację - dążyły w drodze nauczania i wychowywania do rozwijania poszanowania tych praw i wolności i aby zapewniły za pomocą postępowych środków o zasięgu krajowym i międzynarodowym powszechne i skuteczne uznanie i stosowanie tej Deklaracji zarówno wśród narodów Państw Członkowskich, jak i wśród narodów zamieszkujących obszary podległe ich władzy więcej

Jak rozpoznać czy dziecko bierze narkotyki

Bardzo search engine optimization późno dowiadujemy się, że ktoś z bliskich jest narkomanem. Nie każdy kto zażył narkotyku staje się od razu narkomanem. Aby dojść od pierwszego razu do uzależnienia, droga nie jest zbyt długa i poprzedzają je pewne oznaki.
Aby w porę zareagować i nie dopuścić do zagrożenia, poniższa ściągawka przedstawia charakterystyczne zachowania. więcej

Jak uchronić się przed sektami

Nie search engine optimization companies ma recepty na to jak uchronić się przed działalnością werbunkową sekt. Jedyna rada to mieć oczy szeroko otwarte i bacznie zwracać uwagę na ludzi, którzy nagle pojawiają się wokół Ciebie i z dnia na dzień deklarują się jako Twoi najlepsi przyjaciele. Jednocześnie twierdzą oni, że znają jedyny sposób na osiągnięcie zbawienia czy odnalezienia szczęścia.
Jest student loan calculator natomiast pewien sposób na to, aby sprawdzić czy nowo poznana grupa stanowi jakieś zagrożenie. Grupa psychologów i socjologów angielskich, w oparciu o doświadczenia ludzi, którym udało się wyrwać z sekt, stworzyła poniższą listę stwierdzeń. Mogą one pomóc przy wyrobieniu sobie opinii o nowo poznanej grupie. Wystarczy skreślić te punkty, które nie dotyczą poznanej przez Ciebie grupy więcej
 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo services Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×