ZSP REDA

KONKURS „I KNOW AMERICA”
środa, 27 września 2017 20:58

americaW związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Języków Obcych mamy dla Was ciekawą propozycję konkursu anglojęzycznego.

I Know America” od 17 lat jest organizowany wraz z  Ośrodkiem Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych Ameryki. seo company Konkurs dzieli się na trzy etapy.

Etap I zwykle trwa od połowy września do połowy listopada. Uczestnicy rejestrują się na stronie www.knowamerica.pl , gdzie indywidualnie wypełniają test wielokrotnego wyboru. Składa się on z 40 pytań w języku polskim i 40 pytań w języku angielskim. Zagadnienia obejmują takie dziedziny, jak kultura, popkultura, historia, amerykański system polityczny, bieżąca sytuacja społeczno-gospodarcza, stosunki polsko-amerykańskie, system edukacji, geografia, "słynne cytaty" czy sport. System sprawdza testy automatycznie i pozwala wyłonić 60 uczestników pierwszego etapu z największą liczb punktów. Oni przechodzą dalej.

Etap II zwykle trwa od końca listopada do połowy stycznia. Zadaniem 60 uczestników jest napisanie esejów seo company w języku polskim na jeden z 15 tematów. Pełną listę zagadnień do opracowania opublikujemy po zakończeniu etapu I. Do etapu III przechodzi 15 autorów najlepszych prac.

Etap III, czyli finał, odbywa w Warszawie zwykle między lutym a kwietniem. Przed przyjazdem do stolicy, 15 professional seo services uczestników wyłonionych w etapie II nagrywa refused credit i przesyła na naszą stronę filmy, w których wypowiadają się na jeden z trzech ogłoszonych wcześniej tematów. W tym czasie uczestnicy przygotowują się też do egzaminu ustnego na podstawie przygotowanej york hotels puli zagadnień. W Warszawie piętnastka finalistów rozmawia z komisją złożoną z recenzentów esejów oraz przedstawicieli Ambasady Stanów Zjednoczonych Ameryki i Fundacji Wspomagania Wsi.

Dla internet marketing services osób zainteresowanych podajemy link: www.knowamerica.pl Znajdziecie spain hotels tam wszystkie interesujące Was szczegóły.

 

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. student loan calculator Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×