ZSP REDA

OGŁOSZENIE LAUREATÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM „NIE ZAMYKAJ OCZU NA PRZEMOC”
sobota, 23 września 2017 19:51

21 września 2017r w auli ZSP nr 1 w Wejherowie odbyło sie uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym pn. „Nie zamykaj oczu na przemoc”.  6 uczniów z klasy 2ct w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych zostało laureatami konkursu.

W kategorii „ PRZEMOC W RODZINIE”

Spośród professional seo services 9 zgłoszonych prac przyznano nagrody i wyróżnienia:

I NagrodaDominika Przygocka  Zespół loan payment calculator Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. „To co niewidoczne”

II Nagroda – Paulina Richert – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. „ Mamo przecież ja was tak kocham….”

Wyróżnienie interest calculator loan I – Jakub Wiśniewski – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. „ Nie bądź obojętny”

W kategorii „ CYBERPRZEMOC”

Spośród 7 zgłoszonych prac przyznano nagrody i wyróżnienia:

I NagrodaWiktora Michalak  plaza hotel new york Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. „W sieci”

II Nagroda – Jakub KłusińskiZespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. internet marketing services Życie w sieci się nie kończy”

III Nagroda – Arkadiusz Skowroński – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie za pracę pt. seo company Zostawcie mnie w spokoju”

1 2

3 4

 

 

logoaefslogo ea

Copyright search engine optimization © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×