ZSP REDA

KLASY MUNDUROWE

Logo klas mundurowych ZSP

Klasy mundurowe są innowacją pedagogiczną w ZSP w Redzie.

Ich projekt powstał w trakcie roku szkolnego 2011/2012. Ostatecznie nabór do klas pierwszych pozwolił na utworzenie dwóch klas mundurowych IAL i BL.

  • NABÓR NA ROK SZKOL. 2017/2018
  • LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
  •  
  •  Klasy mundurowe o profilu:
  • policyjnym
  • wojskowym
  • ● żeglarskim

Zajęcia z uczniami w zakresie wojskowości prowadzić będą:

kmdr ppor.  Piotr Kohnke

Etatowy starszy wykładowca MW kmdr ppor. dr Piotr Górski

który szkoli młodzież w zakresie musztry, ceremoniału wojskowego, samoobrony i sztuk walki.


Istotnym elementem funkcjonowania klas mundurowych jest praca oparta na zasadach określonych w Porozumieniu o Współpracy, które zostało zawarte na refused credit początku września 2012 roku pomiędzy Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia MW w Wejherowieim. płk Kazimierza PRUSZKOWSKIEGOreprezentowanym przez Komendanta Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia MWkomandora Romana KREFTA a dyrekcją naszej szkoły.

Porozumienie - zobacz

Plan współpracy - zobacz

13 listopada 2015r nastąpiło w końcu oczekiwane podpisanie porozumienia między naszą szkołą a Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni . Dzięki  porozumieniu uczniom przybliżona zostanie specyfika sił zbrojnych. Przed nami szkolenia wojskowe, udział w wykładach. Dzięki nawiązanej współpracy uczniowie będą mogli uczestniczyć w specjalnych zajęciach organizowanych przez Akademię Marynarki Wojennej i korzystać z bazy dydaktyczno-naukowej uczelni. Wykładowcy akademiccy pojawią się w redzkim liceum.

Porozumienie - zobacz

 

Funkcjonowanie klas mundurowych jest określone Statutem Szkoły oraz specjalnie utworzonym Regulaminem Klas Mundurowych, który został opublikowany na stronie internetowej szkoły.

Przykładowe kierunki rozwoju edukacyjno-zawodowego: wyższe uczelnie wojskowe, policyjne, pożarnicze oraz praca w straży granicznej, straży miejskiej lub zarządzaniu kryzysowym.

 

Gimnazjalisto!

Chcesz zdobyć atrakcyjne wykształcenie? 

Wybierz jeden z naszych kierunków
i bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Liceum Ogólnokształcące w Redzie

Najlepsze seo company klasy wojskowe!

  Klasa wojskowa

Zapewniamy: obozy wojskowe i surwiwale, Kurs Młodszego Ratownika WOPR oraz rozszerzony Kurs Pierwszej Pomocy, zajęcia z technik walki, udział w specjalistycznych zajęciach z przysposobienia wojskowego, spotkania ze specjalistami służb mundurowych, zajęcia z edukacji wojskowej.

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:fizyka, biologia, geografia.

Jaki internet marketing services mundur kupić ? kliknij tutaj

Klasa policyjna

Oferujemy: poznanie specyfiki służby w policji, udział w rozprawach sądowych i akcjach policyjnych, zajęcia z laboratorium kryminalistycznego, ćwiczenia z taktyki i samoobrony, działania w grupie, doskonalenie umiejętności strzeleckich, zajęcia z edukacji policyjnej.

Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym:fizyka, biologia, geografia.

Jaki mundur kupić ? kliknij tutaj

 Klasa mundurowo-sportowa

 Marzysz professional seo services o realizacji swoich ambicji sportowych? Pokażemy Ci jak zrealizować te plany.

Nie musisz być mistrzem ani zawodowcem - wystarczy, że kochasz sport, lubisz ZSP FOTO SESJA 81wszelkie seo company jego postacie, uwielbiasz rywalizację i pragniesz pokonywać siebie. Szkoła dysponuje odpowiednią bazą treningową i sprzętem sportowym. Profil realizowany jest w ścisłej współpracy z Akademią Marynarki Wojennej w Gdyni.

Dodatkowe york hotels 7 godzin z wychowania fizycznego do wybroru: sekcja lekkoatletyki, piłki siatkowej, piłki nożnej, tenisa stołowego.

 Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: fizyka, biologia, geografia.

 Jaki mundur kupić ? kliknij tutaj

 Klasa biotechnologiczna

 Jesteś ciekawy świata? A może Twoim ulubionym programem jest Discovery Channel? Jeśli interesujesz się biologią, chemią i ochroną środowiska, jest to profil stworzony dla Ciebie. Zdobędziesz nie tylko szeroką wiedzę z zakresu: promocji zdrowia, technologii żywności i żywienia, toksykologii, czy też technologii kosmetyków, lecz będziesz obyty z jej praktycznym wykorzystaniem. ZSP FOTO SESJA 62Praktyka spain hotels – tym wyróżnia się ten profil.

 Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, student loan calculator język angielski.

 Rynek pracy poszukuje Biotechnologów!

 

Zainwestuj w siebie i rozpocznij naukę w liceum redzkim!

 

Jak zapisać się na Twój wymarzony kierunek?

1. Przygotuj dokumenty: świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego, orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia, dwie fotografie legitymacyjne, kartę zdrowia

2. Przyjdź do szkoły i wypełnij kartę rekrutacyjną

ul. Łąkowa 36/38, 84 - 240 Reda

3. Szczegółowej informacji udziela sekretariat szkoły

tel. (058) 678 78 38, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pamiętaj: o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność dostarczenia oryginału świadectwa gimnazjalnego.

Ślubowanie Klas I rok szkolny 2013/2014 obejrzyj

Festyn Wojskowy 2013 (obejrzyj)

Wiosenny obóz szkoleniowy klas mundurowych 2013 (obejrzyj)

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×