ZSP REDA

Szkolenie klas seo tips mundurowych
 

 Nocne manewry klas mundurowych 2016


 Wycieczka Portu Wojennego w Gdyni 2015


 „Żywa” prezentacja uzbrojenia i umundurowania 2015


 „PARAMEDYK” 2015


OBÓZ KLAS MUNDUROWYCH ZSP REDA - GARCZYN 2015 


 OBÓZ KLAS MUNDUROWYCH ZSP REDA - GARCZYN 2014


OBÓZ SZKOLENIOWY KLAS MUNDUROWYCH  - 2013

Zdjęcia z obozu szkoleniowego zorganizowanego przez firmę CENTRUM SZKOLEŃ SPECJALISTYCZYCH "9 mm" dla klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

 OBÓZ SZKOLENIOWY KLAS MUNDUROWYCH  2013  

 


 

29 unsecured loans with bad credit października strzelcy z gdańskiej jednostki przeprowadzili pogadankę w klasach mundurowych, której tematem była broń palna. Strzelcy zapoznali uczniów z definicją broni palnej wg Ustawy o broni i amunicji, uświadomili o odpowiedzialności karnej za nielegalne posiadanie broni lub amunicji, wyróżnili części istotne wg wymienionej wcześniej ustawy, dokonali podziału broni palnej, nakreślili zasady bezpiecznego posługiwania się bronią. Po części teoretycznej pogadanki uczniowie mieli możliwość praktycznego rozkładania pistoletów: glock 19, CZ-tka oraz kbk AKM, kbk AKMS

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 

logoaefslogo ea

Copyright instant unsecured loans © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×