ZSP REDA

INFORMACJA O TECHNIKUM
    •  OFERTA KSZATŁCENIA

      TECHNIKUM

      4 – letnie kształcące w zawodach

       Punktor Technik architektury krajobrazu

    •  W przypadku niepełnego naboru do poszczególnych oddziałów proponujemy utworzenie klas dwuzawodowych w technikum młodzieżowym (stąd zawody zbliżone): technik geodeta/technik architektury krajobrazu  oraz technik cyfrowych procesów graficznych/technik organizacji reklamy.
    •  
    • Kierunki w redzkim Technikum dadzą Ci pracę w 2020.

       

    •  
    • Poznaj nasze atuty:

      przyjazna atmosfera: york hotels stwarzamy warunki nauki porównywalne do grupowych czy indywidualnych korepetycji, uczniowie odnoszą sukcesy konkursach zawodowych, ogólnokształcących i sportowych

      wyjątkowa kadra: wielu naszych nauczycieli to specjaliści praktycy oraz fachowo przygotowani profesorzy- trenerzy posiadający bogate doświadczenie dydaktyczne

      nowoczesny search engine optimization companies model kształcenia: refused credit metody nauczania i uczenia się oparte na doświadczenie, techniki audiowizualne, dyskusja, nauka w działaniu, szkolenia, warsztaty

      bogata baza dydaktyczna i zaplecze sportowe: search engine optimization zawodowe pracownie poligraficzno-medialne ze stałym łączem internetowym, boiska sportowe, sale multimedialne wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, nowoczesne zaplecze sportowe, siłownia, tory sprawnościowe

      stabilna pozycja: student loan calculator wieloletnia tradycja w kształceniu młodzieży, zapewniamy przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i maturalnych, udział w projektach ogólnopolskich i unijnych

      szkole koła zainteresowań: seo tips europejskie, fotograficzno-reklamowe, filmowe, „Caritas”, PCK, SKS (piłka ręczna, koszykówka, siatkówka), zajęcia z samoobrony, zajęcia na strzelnicy, zajęcia rekreacyjno-sportowe

      doskonała lokalizacja: przy przystanku autobusowym, dogodny dojazd SKM

       
 

logoaefslogo ea

Copyright seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. plaza hotel new york Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×