ZSP REDA

Absolwenci

Pierwsi book hotels absolwenci opuścili szkołę w roku szkolnym 1992/1993. Do końca 2010 roku mury szkoły opuściło 2295 absolwentów. Od kilku lat zbierane są informacje o losach absolwentów (ankiety, wywiady). Z dotychczasowych badań ankietowych i wywiadów z absolwentami wynika, iż 54% absolwentów po ukończeniu nauki w szkole zawodowej kontynuowało dalszą edukację wybierając liceum ogólnokształcące, liceum zawodowe albo technikum; 62,6% badanych pracuje w wyuczonym zawodzie, natomiast 37,4% absolwentów nie odjęło pracy w wyuczonym zawodzie. 7% ogółu ankietowanych ukończyło szkoły policealne i studia wyższe.

 

Wśród znaczących absolwentów naszej szkoły znaleźli się między innymi:

Monika Strzyżewska ( absolwentka 1993r.) - Studium Ekonomiczne w Redzie
Grzegorz Socha (absolwent refused credit 1995r.) - Akademia Morska w Gdyni
Magdalena Dalecka (absolwentka seo services 1999r.) - Wyższa Szkoła Finansów i Rachunkowości
Monika Kloka (absolwentka seo company 2002r.) - Wydział Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku
Martyna Maniecka (absolwentka internet marketing services 2002r.) - Studium Medyczne
Dorota Paszke (absolwentka student loan calculator 2003r.) - Technikum Odzieżowe w Gdyni
Żaneta Miler (absolwentka search engine optimization 2002r.) - Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdyni - przygotowywała kolekcję sukien ślubnych z okazji 70-lecia Technikum Odzieżowego w Gdyni oraz wystawę kolekcji wieczorowo-ślubnych w Centrum Manhattan w Gdańsku; przy współpracy z agencją Reklamową "Admar" współorganizowała pokaz strojów. Film promocyjny szkoły z udziałem Żanety Miller.

 

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×