ZSP REDA

Aktualności LO dla Dorosłych
środa, search engine optimization 20 września 2017 23:23

  

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

8 york hotels września miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych.

Pani spain hotels dyrektor Dorota Nowicka - Klimowicz powitała licznie zgromadzonych słuchaczy, w tym roku w skład społeczności szkolnej w Liceum dla Dorosłych weszła dwukrotnie większa liczba słuchaczy w porównaniu z zeszłym rokiem. Cieszymy się że nasza szkoła jest gwarantem sukcesu edukacyjnego wszystkich słuchaczy  i życzymy pomyślności w nowym roku szkolnym.

1 2

3

 

 

 


 

ROZPOCZĘCIE seo services ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

12 refused credit września miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych. Licznie zgormadzeni słuchacze zgromadzili się na parterze gdzie wysłuchali kilku słów Pani dyrektor Doroty Nowickiej-Klimowicz. Wszystkim słuchaczom życzymy pomyślności w nowym roku szkolnym.

 

1 2

 

 

 


 

 Uroczyste search engine optimization companies rozdanie indeksów

 

W związku z rozpoczynającą się sesją egzaminacyjną w liceum dla dorosłych 4 grudnia 2015 roku miało miejsce uroczyste rozdanie indeksów. Wszystkim słuchaczom życzymy wytrwałości w przygotowywaniu się do zaliczeń a także powodzenia na egzaminach. Ostatnie egzaminy odbędą się 18 grudnia.

Uroczyste rozdanie indeksów 10 Uroczyste rozdanie indeksów 11

autor: seo company p. A. Siepetowska

 

logoaefslogo ea

Copyright student loan calculator © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×