ZSP REDA

Typy szkół dla dorosłych
Liceum Ogólnokształcące

LICEUM PROMOCJI I BIZNESU

ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA internet marketing services DOROSŁYCH 

NAUKA BEZPŁATNA

2 – letnie po 3 – letniej zasadniczej szkole zawodowej

3 search engine optimization – letnie po gimnazjum lub szkole podstawowej

 

 w systemie zaocznym (co drugi piątek w godz.14:30 - 19:20  i sobota w godz. 8:00 - 16:20)

 biznes

Regulamin rekrutacji (pobierz)

 Podanie student loan calculator - ankieta (pobierz)

 

 Obszary kształcenia:

 

Biznesowy

Obszar book hotels biznesowy pozwala na kształtowanie zainteresowań z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii czy rynku finansowego. Słuchacz pozna zagadnienia związane z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Absolwent tego obszaru będzie posiadał podbudowę do kontynuowania nauki w szkole policealnej bądź studiach wyższych na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomii, europeistyki, czy finanse.

Reklamowy

Słuchacze zapoznają się z teorią i praktyką działań reklamowych, planowaniem i organizacją marketingu oraz z organizowaniem i prowadzeniem kampanii reklamowych. W ramach zajęć słuchacze będą ćwiczyli różne techniki PR, uczyli się organizować targi, wystawy, czy eventy.

Dietetyczny

Obszar refused credit dietetyczny pozwala na kształtowanie kompetencji z zakresu żywienia człowieka, technik przyrządzania pożywienia, układania diet oraz marketingu w gastronomii. Absolwenci obszaru dietetycznego zdobędą podstawy organizacji planowania żywienia dietetycznego, nauczą się odpowiednio skomponować i ocenić jadłospis indywidualny i zbiorowy.

Oferta seo company programowa skierowana dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych jest dostosowana do realiów rynku pracy.

 


logoaefslogo ea

Copyright seo services © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. york hotels Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×