ZSP REDA

seo company Informacje o liceum
Liceum mundurowe

 Logo klas mundurowych ZSP

ZSP FOTO SESJA 66

Gimnazjalisto!

Chcesz zdobyć atrakcyjne wykształcenie? 

Wybierz jeden z naszych kierunków
i bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Liceum Ogólnokształcące w Redzie

Najlepsze klasy wojskowe!

 

 

 

Szanowny kandydacie do elitarnego Liceum Mundurowego w Redzie

Zapraszamy w nasze umundurowane szeregi, w których odnajdziesz się w mundurze wojskowego, policjanta, a nawet celnika. Pamiętaj jednak, że mundur, to tradycja, symbolika, dyscyplina i dyspozycyjność. Jeśli nie stanowi dla Ciebie problemu punktualność, wysiłek fizyczny, musztra i ceremoniał defiladowy, to w naszych szeregach poznasz smak służb mundurowych poprzez ciekawe specjalistyczne zajęcia, marsze kondycyjne, praktyki dowódcze i obozy. O profesjonalizm Twojej przygody z mundurem zadba w naszej szkole etatowa kadra w osobach oficerów Wojska Polskiego: kmdr ppor. rez. mgr Piotr Kohnke oraz kmdr ppor. dr Piotr Górski.

 

OFERTA EDUKACYJNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO 2017/2018

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

ul. Łąkowa 36/38

84 - 240 Reda

tel. 58 678 78 38

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.zspreda.pl

dyrektor

mgr Dorota Nowicka - Klimowicz

W jakich klasach ogólnokształcącego liceum mundurowego możesz kontynuować naukę?

Liceum Służb Mundurowych

 • klasa wojskowa
 • klasa policyjna
 • klasa żeglarska

 

PO SZKOLE:

 

 • MATURA: STUDIA NA WYBRANEJ UCZELNILO1

 SZKOŁA POLICEALNA: ZDOBYCIE WYBRANEGO ZAWODU (np. technik ochrony fizycznej osób i mienia)

 • ZWIĘKSZONE SZANSE NA ZOSTANIE ZAWODOWYM ŻOŁNIERZEM I ZNALEZIENIE PRACY W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH I RATOWNICZYCH
 • SKUTECZNIEJSZE DOSTANIE SIĘ NA STUDIA TECHNICZNE O PROFILU MUNDUROWYM, RATOWNICZYM, SPORTOWYM, POLICYJNYM
 •  
 •  
 • LO2ABSOLWENCI KLAS MUNDUROWYCH MAJĄ ZAGWARANTOWANE DODATKOWE PUNKTY W REKRUTACJI NA STUDIA WOJSKOWE NA WYŻSZEJ SZKOLE OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE ORAZ WOSJSKOWEJ AKADEMII TECHNIKCZNEJ W WARSZAWIE.

 

 

SZKOLENIA KLAS MUNDUROWYCH

 MUSZTRA

 Na szkolnym placu apelowym młodzież uczy się podstawowych elementów treninguLO3 żołnierskiego, sprawnego zajmowania miejsca w szyku podczas zbiórek, marszu krokiem równym i defiladowym, zwrotów w miejscu i w marszu. Celem musztry jest wyszkolenie żołnierzy w sprawnym wykonywaniu rozkazów. Trening ten uczy szacunku dla dowódcy, dyscypliny, wzmacnia samodyscyplinę, ale także integruje. Dlatego też musztra jest stałym elementem ćwiczeń praktycznych w klasach o profilu mundurowym.

 

PARAMEDYK

 

„Paramedyk” - to z jednej strony zawody medycyny taktycznej, w której sprawdzana jest faktyczna wiedza z zakresu udzielania pomocy medycznej w warunkach bojowych. Konkurencje w każdej edycji zawodów są inne i do samego końca trzymane są w tajemnicy. Organizatorzy za każdym razem starają się, aby przygotowane poszczególne etapy zawodów były jak najbardziej realistyczne. Zespoły muszą reagować adekwatnie do dynamiki sytuacji wykazując się w trakcie wykonywania poszczególnych zadań wiedzą medyczną oraz odpowiednim podejściem taktycznym.

 

MUD MAX

 

Determinacja, walka, współpraca, pot, łzy oraz wspaniali ludzie tworzą historię Mud Max. NasiLO4 uczniowie corocznie pełnią funkcje wolontariuszy podczas tego niezwykłego biegu, a najtwardsi biorą w nim udział. Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu.

 

OBOZY SZKOLENIOWE (WOJSKOWE, POLICYJNE)

 

... to najlepszy sposób na udany wyjazd z klasą. Wyjazd nie będzie zwykłym biwakiem, na którym będziesz siedział w domku i sięLO5 nudził, kiedy pogoda nie zachęca do działania. Cały pobyt jest dokładnie zaplanowany, zgodnie z trybem żołnierskiego życia. Dzień zaczyna się przygotowaniem do porannej zaprawy, marszobiegiem, toaletą, śniadaniem i apelem. Zakres tematyczny zajęć szkoleniowych obejmuje zasady posługiwania się bronią i praktyczny trening strzelania, terenoznawstwo, rzuty granatami ćwiczebnymi na odległość, udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym, ochronę przeciwchemiczną, a także musztrę zespołową. Poznacie również wojskowy sprzęt i uzbrojenie oraz wyposażenie wozów bojowych.

 

Obozy dla klas mundurowych odbywają się cyklicznie od początku istnienia liceum mundurowego. Z obozu wrócicie z licznymi dyplomami i cudownymi wspomnieniami. Zmęczeni, ale szczęśliwi z niecierpliwością będziecie czekali na kolejny obóz w klasie drugiej.

 

WSPINACZKA STOSOWANA W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH

 

Specjalistyczne zajęcia ze wspinaczki i techniki alpinistyczne – proponujemy szereg zabaw w ramach podstawowego szkoleniaLO7. Mosty, przeprawy i zjazdy linowe to wspaniała przygoda, a jednocześnie duża dawka adrenaliny nawet dla największych twardzieli. Zajęcia teoretyczne nie będą miały charakteru wykładów wygłaszanych w sali, lecz będą realizowane w terenie. Treść zajęć obejmuje: sprzęt wspinaczkowy, zjazdy na linie, formy uprawiania wspinaczki, praktyczna znajomość węzłów oraz dobieranie sprzętu do konkretnej drogi i jego poprawne noszenie.

 

STRZELECTWO

 

Zapewniamy zajęcia, które pozwolą Ci sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Strzelectwo to dyscyplina sportu, która uczy systematyczności, a także opanowania. Proponujemy zajęcia z broni krótkiej i długiej różnego kalibru. Na zajęciach w klasie pierwszej nauczysz się podstaw strzeleckich, obsługiwania i bezpiecznego posługiwania się bronią.

 

ŁUCZNICTWO

 

Łucznictwo jest jedną z najstarszych rodzajów broni w nowej oprawie, a zarazem wciąż mało popularna dyscyplina sportowa. Twoja przygoda w tej dyscyplinie zacznie się od strzelania z LO8klasycznych łuków treningowych. Zapewniamy podstawowe ćwiczenia przed treningowe, naukę techniki strzeleckiej oraz szkolenie regulacji sprzętu łuczniczego.

 

SPŁYWY I ZAJĘCIA NA WODZIE

 

W klasie trzeciej będziesz miał możliwość wzięcia udziału w spływaniu kajakami lub pontonami. Nauczysz się także budowaLO11 tratwy, a podczas spływu będziesz wykonywał różne zadania. Wspólny spływ, to dobry trening charakteru, a zarazem dobra forma integracji członków załogi. Dla najzdolniejszych organizujemy szkolenie survivalowe - w trakcie takiego spływu uczniowie przygotowują sobie noclegi, prowadzone są zajęcia z leśnej kuchni, terenoznawstwa czy rozpalania ognia. Nad wszystkimi zajęciami na wodzie czuwa ratownik.

 

PAINTBALL

 

Paintball – to dobrze już znana gra, której uczestnicy strzelają do siebie z karabinków wyrzucających kulki wypełnione kolorowąLO12 żelatyną. Zajęcia poprzedzone są szkoleniem z BHP i obsługi sprzętu. Najbardziej popularne gry wśród młodzieży klas mundurowych: krótkie gry fabularyzowane, misja, speedball. Paintball jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie szkolenia z survivalu militarnego.

 

NOCNE MANEWRY

 

W ramach manewrów proponujemy poznanie tajników radzenia sobie w trudnych oraz nieoczekiwanych warunkach. Jest to idealna metoda nauki samodyscypliny, sprytu, a także współpracy w grupie. Klasowe manewry scalają uczniów, zmuszają do współdziałania i podnoszą jakość wykonywanych czynności. Uczą także zaufania i odpowiedzialności. W programie nocnych manewrów m.in.: teoria wojskowa, zajęcia praktyczne z bronią, psychologia i fizjologia survivalu, nauka pokonywania terenu i terenoznawstwa. Poza tym nauczysz się meteorologii: prawidłowego przewidywanie pogody i znajomości zjawisk atmosferycznych, poznasz sprzęt wojskowy, poznasz wiele gadżetów survivalowych.

 

OFF ROAD

 

Jazda autami terenowymi i quadami to propozycja nie tylko dla miłośników motoryzacji. Jako element programu klasLO10 mundurowych skutecznie go uatrakcyjnia. Młodzież bierze udział w przejazdach terenowych stanowiących integralną część fabuły danej gry lub też przejażdżki po specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami.

 

KURS INSTRUKTORA REKREACJI RUCHOWEJ (specjalność survival)

 

Pomożemy Ci zdobyć uprawnia do prowadzenia zajęć w klubach rekreacyjnych, ośrodkach sportu, rekreacji i kultury, placówkach wypoczynku, na obozach i koloniach . Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej wg zatwierdzonego wzoru.

 

PARALOTNIACTWO

 

Zajęcia będą prowadzone od roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas trzecich. W ramach dodatkowych zajęć poznasz budowę paralotni i wyposażenia. Ćwiczenia rozpoczynają się od omówienia i wykonania przez instruktora wszystkich elementów startu, lotu i lądowania. Po szkoleniu wstępnym zapoznawczym uczeń wykonuje 20 lotów na wysokości umożliwiającej wykonywanie manewrów, lecz nie większej niż 100 metrów.

 

Uczniowie klas mundurowych w następujący sposób oceniają naukę w klasach mundurowych pod kątem jakości i przydatności zajęć oraz ćwiczeń:

 

Zainwestuj w siebie i rozpocznij naukę w liceum redzkim!

 

jak zapisać się na Twój wymarzony kierunek?

1. Przygotuj dokumenty: świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego, orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia, dwie fotografie legitymacyjne, kartę zdrowia

2. Przyjdź do szkoły i wypełnij kartę rekrutacyjną

ul. Łąkowa 36/38, 84 - 240 Reda

3. Szczegółowej informacji udziela sekretariat szkoły

tel. (058) 678 78 38, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pamiętaj: o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność dostarczenia oryginału świadectwa gimnazjalnego.

 

 
Liceum mundurowe

 Logo klas mundurowych ZSP

ZSP FOTO SESJA 66

Gimnazjalisto!

Chcesz zdobyć atrakcyjne wykształcenie? 

Wybierz jeden z naszych kierunków
i bądź konkurencyjny na rynku pracy!

Liceum Ogólnokształcące w Redzie

Najlepsze klasy wojskowe!

 

 

 

Szanowny kandydacie do elitarnego Liceum Mundurowego w Redzie

Zapraszamy w nasze umundurowane szeregi, w których odnajdziesz się w mundurze wojskowego, policjanta, a nawet celnika. Pamiętaj jednak, że mundur, to tradycja, symbolika, dyscyplina i dyspozycyjność. Jeśli nie stanowi dla Ciebie problemu punktualność, wysiłek fizyczny, musztra i ceremoniał defiladowy, to w naszych szeregach poznasz smak służb mundurowych poprzez ciekawe specjalistyczne zajęcia, marsze kondycyjne, praktyki dowódcze i obozy. O profesjonalizm Twojej przygody z mundurem zadba w naszej szkole etatowa kadra w osobach oficerów Wojska Polskiego: kmdr ppor. rez. mgr Piotr Kohnke oraz kmdr ppor. dr Piotr Górski.

 

OFERTA EDUKACYJNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO 2017/2018

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

ul. Łąkowa 36/38

84 - 240 Reda

tel. 58 678 78 38

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.zspreda.pl

dyrektor

mgr Dorota Nowicka - Klimowicz

W jakich klasach ogólnokształcącego liceum mundurowego możesz kontynuować naukę?

Liceum Służb Mundurowych

 • klasa wojskowa
 • klasa policyjna
 • klasa żeglarska

 

PO SZKOLE:

 

 • MATURA: STUDIA NA WYBRANEJ UCZELNILO1

 SZKOŁA POLICEALNA: ZDOBYCIE WYBRANEGO ZAWODU (np. technik ochrony fizycznej osób i mienia)

 • ZWIĘKSZONE SZANSE NA ZOSTANIE ZAWODOWYM ŻOŁNIERZEM I ZNALEZIENIE PRACY W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH I RATOWNICZYCH
 • SKUTECZNIEJSZE DOSTANIE SIĘ NA STUDIA TECHNICZNE O PROFILU MUNDUROWYM, RATOWNICZYM, SPORTOWYM, POLICYJNYM
 •  
 •  
 • LO2ABSOLWENCI KLAS MUNDUROWYCH MAJĄ ZAGWARANTOWANE DODATKOWE PUNKTY W REKRUTACJI NA STUDIA WOJSKOWE NA WYŻSZEJ SZKOLE OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH W DĘBLINIE ORAZ WOSJSKOWEJ AKADEMII TECHNIKCZNEJ W WARSZAWIE.

 

 

SZKOLENIA KLAS MUNDUROWYCH

 MUSZTRA

 Na szkolnym placu apelowym młodzież uczy się podstawowych elementów treninguLO3 żołnierskiego, sprawnego zajmowania miejsca w szyku podczas zbiórek, marszu krokiem równym i defiladowym, zwrotów w miejscu i w marszu. Celem musztry jest wyszkolenie żołnierzy w sprawnym wykonywaniu rozkazów. Trening ten uczy szacunku dla dowódcy, dyscypliny, wzmacnia samodyscyplinę, ale także integruje. Dlatego też musztra jest stałym elementem ćwiczeń praktycznych w klasach o profilu mundurowym.

 

PARAMEDYK

 

„Paramedyk” - to z jednej strony zawody medycyny taktycznej, w której sprawdzana jest faktyczna wiedza z zakresu udzielania pomocy medycznej w warunkach bojowych. Konkurencje w każdej edycji zawodów są inne i do samego końca trzymane są w tajemnicy. Organizatorzy za każdym razem starają się, aby przygotowane poszczególne etapy zawodów były jak najbardziej realistyczne. Zespoły muszą reagować adekwatnie do dynamiki sytuacji wykazując się w trakcie wykonywania poszczególnych zadań wiedzą medyczną oraz odpowiednim podejściem taktycznym.

 

MUD MAX

 

Determinacja, walka, współpraca, pot, łzy oraz wspaniali ludzie tworzą historię Mud Max. NasiLO4 uczniowie corocznie pełnią funkcje wolontariuszy podczas tego niezwykłego biegu, a najtwardsi biorą w nim udział. Mud Max to odpowiedź na rosnącą popularność tzw. biegów z przeszkodami, czyli wyzwań dla miłośników sportu w nieco bardziej ekstremalnym wydaniu.

 

OBOZY SZKOLENIOWE (WOJSKOWE, POLICYJNE)

 

... to najlepszy sposób na udany wyjazd z klasą. Wyjazd nie będzie zwykłym biwakiem, na którym będziesz siedział w domku i sięLO5 nudził, kiedy pogoda nie zachęca do działania. Cały pobyt jest dokładnie zaplanowany, zgodnie z trybem żołnierskiego życia. Dzień zaczyna się przygotowaniem do porannej zaprawy, marszobiegiem, toaletą, śniadaniem i apelem. Zakres tematyczny zajęć szkoleniowych obejmuje zasady posługiwania się bronią i praktyczny trening strzelania, terenoznawstwo, rzuty granatami ćwiczebnymi na odległość, udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym, ochronę przeciwchemiczną, a także musztrę zespołową. Poznacie również wojskowy sprzęt i uzbrojenie oraz wyposażenie wozów bojowych.

 

Obozy dla klas mundurowych odbywają się cyklicznie od początku istnienia liceum mundurowego. Z obozu wrócicie z licznymi dyplomami i cudownymi wspomnieniami. Zmęczeni, ale szczęśliwi z niecierpliwością będziecie czekali na kolejny obóz w klasie drugiej.

 

WSPINACZKA STOSOWANA W SŁUŻBACH MUNDUROWYCH

 

Specjalistyczne zajęcia ze wspinaczki i techniki alpinistyczne – proponujemy szereg zabaw w ramach podstawowego szkoleniaLO7. Mosty, przeprawy i zjazdy linowe to wspaniała przygoda, a jednocześnie duża dawka adrenaliny nawet dla największych twardzieli. Zajęcia teoretyczne nie będą miały charakteru wykładów wygłaszanych w sali, lecz będą realizowane w terenie. Treść zajęć obejmuje: sprzęt wspinaczkowy, zjazdy na linie, formy uprawiania wspinaczki, praktyczna znajomość węzłów oraz dobieranie sprzętu do konkretnej drogi i jego poprawne noszenie.

 

STRZELECTWO

 

Zapewniamy zajęcia, które pozwolą Ci sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Strzelectwo to dyscyplina sportu, która uczy systematyczności, a także opanowania. Proponujemy zajęcia z broni krótkiej i długiej różnego kalibru. Na zajęciach w klasie pierwszej nauczysz się podstaw strzeleckich, obsługiwania i bezpiecznego posługiwania się bronią.

 

ŁUCZNICTWO

 

Łucznictwo jest jedną z najstarszych rodzajów broni w nowej oprawie, a zarazem wciąż mało popularna dyscyplina sportowa. Twoja przygoda w tej dyscyplinie zacznie się od strzelania z LO8klasycznych łuków treningowych. Zapewniamy podstawowe ćwiczenia przed treningowe, naukę techniki strzeleckiej oraz szkolenie regulacji sprzętu łuczniczego.

 

SPŁYWY I ZAJĘCIA NA WODZIE

 

W klasie trzeciej będziesz miał możliwość wzięcia udziału w spływaniu kajakami lub pontonami. Nauczysz się także budowaLO11 tratwy, a podczas spływu będziesz wykonywał różne zadania. Wspólny spływ, to dobry trening charakteru, a zarazem dobra forma integracji członków załogi. Dla najzdolniejszych organizujemy szkolenie survivalowe - w trakcie takiego spływu uczniowie przygotowują sobie noclegi, prowadzone są zajęcia z leśnej kuchni, terenoznawstwa czy rozpalania ognia. Nad wszystkimi zajęciami na wodzie czuwa ratownik.

 

PAINTBALL

 

Paintball – to dobrze już znana gra, której uczestnicy strzelają do siebie z karabinków wyrzucających kulki wypełnione kolorowąLO12 żelatyną. Zajęcia poprzedzone są szkoleniem z BHP i obsługi sprzętu. Najbardziej popularne gry wśród młodzieży klas mundurowych: krótkie gry fabularyzowane, misja, speedball. Paintball jest doskonałym pomysłem na urozmaicenie szkolenia z survivalu militarnego.

 

NOCNE MANEWRY

 

W ramach manewrów proponujemy poznanie tajników radzenia sobie w trudnych oraz nieoczekiwanych warunkach. Jest to idealna metoda nauki samodyscypliny, sprytu, a także współpracy w grupie. Klasowe manewry scalają uczniów, zmuszają do współdziałania i podnoszą jakość wykonywanych czynności. Uczą także zaufania i odpowiedzialności. W programie nocnych manewrów m.in.: teoria wojskowa, zajęcia praktyczne z bronią, psychologia i fizjologia survivalu, nauka pokonywania terenu i terenoznawstwa. Poza tym nauczysz się meteorologii: prawidłowego przewidywanie pogody i znajomości zjawisk atmosferycznych, poznasz sprzęt wojskowy, poznasz wiele gadżetów survivalowych.

 

OFF ROAD

 

Jazda autami terenowymi i quadami to propozycja nie tylko dla miłośników motoryzacji. Jako element programu klasLO10 mundurowych skutecznie go uatrakcyjnia. Młodzież bierze udział w przejazdach terenowych stanowiących integralną część fabuły danej gry lub też przejażdżki po specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami.

 

KURS INSTRUKTORA REKREACJI RUCHOWEJ (specjalność survival)

 

Pomożemy Ci zdobyć uprawnia do prowadzenia zajęć w klubach rekreacyjnych, ośrodkach sportu, rekreacji i kultury, placówkach wypoczynku, na obozach i koloniach . Po zaliczonym kursie i zdanym egzaminie instruktorskim kursant otrzymuje legitymację instruktora rekreacji ruchowej wg zatwierdzonego wzoru.

 

PARALOTNIACTWO

 

Zajęcia będą prowadzone od roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas trzecich. W ramach dodatkowych zajęć poznasz budowę paralotni i wyposażenia. Ćwiczenia rozpoczynają się od omówienia i wykonania przez instruktora wszystkich elementów startu, lotu i lądowania. Po szkoleniu wstępnym zapoznawczym uczeń wykonuje 20 lotów na wysokości umożliwiającej wykonywanie manewrów, lecz nie większej niż 100 metrów.

 

Uczniowie klas mundurowych w następujący sposób oceniają naukę w klasach mundurowych pod kątem jakości i przydatności zajęć oraz ćwiczeń:

 

Zainwestuj w siebie i rozpocznij naukę w liceum redzkim!

 

jak zapisać się na Twój wymarzony kierunek?

1. Przygotuj dokumenty: świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego, orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia, dwie fotografie legitymacyjne, kartę zdrowia

2. Przyjdź do szkoły i wypełnij kartę rekrutacyjną

ul. Łąkowa 36/38, 84 - 240 Reda

3. Szczegółowej informacji udziela sekretariat szkoły

tel. (058) 678 78 38, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pamiętaj: o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność dostarczenia oryginału świadectwa gimnazjalnego.

 

 


logoaefslogo ea

Copyright student loan calculator © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. seo services Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×