ZSP REDA

Geodezja po hiszpańsku
Zwiedzamy Cazorla
niedziela, 09 lipca 2017 20:22

Cazorla to urocze górskie misteczko zbudowane na rzece. Wąskie, bardziej lub mniej strome uliczki i widoki.

1 2

3 4

5 6

 

 

 
Poranne praktyki
niedziela, 09 lipca 2017 20:03

Poranne praktyki w strugach deszczu...

praktyki

 
Zwiedzamy BAEZA
niedziela, 09 lipca 2017 search engine optimization 19:58

Dzisiaj book hotels po południu z Martą, Anią, Weronika i Adamem wybraliśmy się do sąsiedniej miejscowości. BAEZA to małe miasteczko w Andaluzji. Uchodzi za perłę architektury renesansowej. Od 2003 roku wraz z Ubeda znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego UNESCO. Zdjęcia niestety nie oddają w pełni uroku i atmosfery miasta.

1 2

3 4

 

 

 
Degustacja tapas
niedziela, 09 lipca 2017 19:54

Wczoraj wieczorem wspólnie wybraliśmy się na najlepszy tapas w Ubedzie. Mieliśmy okazję skosztować tutejszych potraw. Oczywiście humory nam dopisywaly, a żartom nie bylo końca. Ach, ta młodość...

1 2

 

 

 
Ania i Marta york hotels - czas wolny
niedziela, professional seo services 09 lipca 2017 19:47

Rodzina, seo tips u której mieszkamy jest bardzo otwarta i przyjaźnie nastawiona do obcokrajowców. Nie pozwalają nam się nudzić. Już pierwszego dnia zabrali nas na spacer po Ubedzie, pokazując nam miasteczko z najpiękniejszej strony. Dzięki nim poznajemy smaki typowej kuchni hiszpańskiej, kulturę, architekturę oraz życie codzienne, zarówno w dzień, jak i w nocy. Przyjeżdżając tutaj trafiłysmy na odbywający się co roku festiwal w stylu średniowiecznym. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! 

Podczas internet marketing services naszych spacerów widzimy, jak miasteczko tętni życiem w godzinach nocnych. To właśnie wtedy uliczki i restauracje zapełniają sie ludźmi. Za sprawą goszczącej nas rodziny zakochałysmy się w tym miasteczku.

1 2 3

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 refused credit z 3

logoaefslogo ea

Copyright student loan calculator © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×