ZSP REDA

Konkursy
Stwórzcie w domowym miejscu pracy świąteczną atmosferę i wygrajcie wspaniałe nagrody!

Drodzy uczniowie i uczennice,

Zaczęliśmy odliczanie do świąt i z każdym dniem zbliżamy się do tych wyjątkowych dni. Choć dla Was, to czas wytężonej pracy tuż przed końcem semestru, ale grudzień to też przecież przede wszystkim wspólna klasowa zabawa, np. podczas Mikołajek, czy wigilii klasowych.

Skorzystajmy z tej okazji w miejscu przygotowywania się do zajęć. Zachęcam Was do wprowadzenia świątecznej atmosfery do waszych domów!

swietaZapraszamy do

WYJĄTKOWEGO ŚWIĄTECZNEGO KONKURSU

Udekorujcie Wasze domowe miejsce pracy i wyślijcie zdjęcie na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. przed 11 grudnia.

DAJCIE NAMÓWIĆ SIĘ NA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!

Kilka dodatkowych informacji…

  1. Czas na zgłoszenia macie do 11 grudnia.
  2. Zgłoszenia w postaci jednego najciekawszego zdjęcia przesyłamy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak poznamy zwycięzców?

Zwycięzców wskaże jury. Dajcie się ponieść kreatywności! Zachęcamy do innowacyjnego podejścia i wykonania ozdób własnymi rękami.

 

Zapraszam G. Wołosewicz

 
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
czwartek, 03 grudnia 2015 20:36

27 listopada w naszej szkole odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia-etap szkolny.

Stała się uwieńczeniem działań w szkole poświęconych tygodniowi zdrowego trybu życia. 
W Olimpiadzie udział wzięło 13 uczniów z klas I,II,III LO oraz 4 uczniów z klasy IIA T. Rywalizacja była zaciekła .Walka o zwycięstwo była tym bardziej trudna ,gdyż uczestnicy byli dobrze przygotowani. Test liczył 20 zadań testowych..

Po podliczeniu  punktów laur zwycięstwa przypadł uczniom klasy II B LO DUSTINOWI  KOWALSKIEMU oraz Wiktorii Kłuś, którzy zakwalifikował się do etapu rejonowego . GRATULACJE DUSTIN i WIKTORIA!.

Pozostałym uczestnikom gratulujemy takze uzyskanych punktów i cieszymy ,że wzięliście udział. 

      Beata  Bogalecka i Gabriel Wołosewicz organizatorzy tygodnia dla zdrowia-. nauczyciele naszej szkoły.

 

 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 1 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 2

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 3 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 4

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 6 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia 7

 

 
II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu

W piątek 27 listopada 2015 r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Karolina Jeka kl. IV AT, Anna Kunkiel kl. IV BT, Krystian Wojewski kl. II AT wzięli udział  w XVI Olimpiadzie Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi. W konkursie wzięło udział 8 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wejherowskiego. Uczniowie zmagali się z zagadnieniami z zakresu historii, geografii, literatury, kultury Kaszub oraz całego Pomorza Gdańskiego.
Konkurs składał się z 3 części: pisemnego testu rozwiązywanego indywidualnie, części ustnej oraz przygotowania prezentacji multimedialnej, w której uczniowie musieli wykazać się kreatywnością i umiejętnością wykorzystania technologii informacyjnej.
W skład jury wchodzili: Stanisław Janke – poeta, prozaik, twórca literatury kaszubskiej, Jerzy Hoppe – literat, Roman Drzeżdżon – kaszubski pisarz poeta, pracownik Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie.
Przerwy organizacyjne umilał uczestnikom i gościom kaszubskojęzyczny kabaret „Kunda”.
Uczniowie naszej szkoły dostali się do ścisłego finału i zajęli II miejsce.
Gratulujemy!

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 3 Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 4 Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 6

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 8 Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 10 Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Kaszubach i Pomorzu 11

 

Autor: p. E. Czajkowska

 
II Festiwal Krótkich Filmów o Uzależnieniach

25 listopada 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie odbył się II Festiwal Krótkich Filmów o Uzależnieniach. Organizatorem festiwalu był SANEPID Wejherowo. W przeglądzie wzięło udział 13 filmów. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Drybczewski (klasa IIaT) z filmem " Rytm ż ycia" i Dawid Grzymek (IIaT) z filmem "Kumple".

 

Ogólnopolski  Dzień Pisania po Angielsku 1 Ogólnopolski  Dzień Pisania po Angielsku 2 Ogólnopolski  Dzień Pisania po Angielsku 5

                                  Ogólnopolski  Dzień Pisania po Angielsku 7

Autor: p. G. Woźniakowska

 
V I POWIATOWY KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ
wtorek, 01 grudnia 2015 00:00

Drodzy Nauczyciele i uczniowie!

     fortepian    

 Drodzy Nauczyciele i uczniowie!

        Zapraszamy Państwa wraz z Waszymi podopiecznymi do udziału w kolejnej edycji konkursu poezji śpiewanej. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  

 Organizatorzy:

 Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Wejherowie

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

 REGULAMIN konkursu

Autor: p. Joanna Klein-Szalkowska

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 21 loan payment calculator z 27

logoaefslogo ea

Copyright refused credit © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×