ZSP REDA

Konkursy
Konkurs anglojęzyczny pt.”Find Your Future in Gdynia with WSAiB
piątek, 23 stycznia 2015 09:40

Dnia 20 stycznia  br. wzięliśmy udział w II edycji konkursu anglojęzycznego pt.”Find Your Future in Gdynia with WSAiB”. Do etapu szkolnego przystąpiło 10 uczniów, którzy rozwiązywali test odpowiadając na pytania dotyczące miasta Gdyni: jej historii, władz, gospodarki, kultury i znanych mieszkańców.

Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy dostania się do kolejnego etapu!

Nagrodą główną konkursu jest indeks na wybrany przez zwycięzcę  kierunek studiów w WSAiB w Gdyni.

 

konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB1.jpg  konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB2.jpg  konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB3.jpg

konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB4.jpg  konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB5.jpg

konkurs anglojęzyczny pt.Find Your Future in Gdynia with WSAiB6.jpg

 Autor:Joanna Piotrowicz  

 
IV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ
sobota, 20 grudnia 2014 15:04

II miejsce w IV POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ W POLSCE W LATACH 1944-1989

P104051612.12.2014 miał miejsce IV POWIATOWY KONKURS WIEDZY O OPOZYCJI ANTYKOMUNISTYCZNEJ

W POLSCE W LATACH 1944-1989. Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o historii najnowszej lat 1944/45-1989 i najwybitniejszych postaciach historycznych związanych z okresem kształtowania się opozycji demokratycznej w Polsce w okresie powojennym.

Konkurs składał się z dwóch etapów. I etap polegał na samodzielnym wypełnieniu przez uczniów testu. II etap to część drużynowa. Nasza szkoła, która uplasowała się na II miejscu reprezentowana była przez Martynę Szelę oraz Kamila Masacza, uczniów klasy II a technikum. Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

P1040510  P1040511

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 
V edycja Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej
niedziela, 30 listopada 2014 18:37

27 listopada b.r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Poezji Śpiewanej. W rywalizacji wzięli udział zarówno soliści, jak i zespoły. Młodzież zaprezentowała utwory czołowych polskich artystów, takich jak Marek Grechuta, czy Edyta Geppert. Jury oraz publiczność wysłuchali również piosenek grup Stare Dobre Małżeństwo, Cisza jak ta, oraz Bez Jacka.

Zespół WILGA z ZSP w Redzie w składzie: Weronika Klebba(vocal), Wiktoria Zalewska(vocal, flet poprzeczny), Kacper Podwojski(skrzypce), Piotr Kobylis(gitara), Damian Kwapiś (jamba)otrzymał I nagrodę w kategorii -Zespół za mistrzowskie wykonanie piosenki zespołu Cisza jak ta pt. ,,W naszym niebie”

Oliwia Drawc została wyróżniona III miejscem w kategorii –Solista za piękne wykonanie piosenki Starego Dobrego Małżeństwa pt. ,,Blues o 4 nad ranem”. Akompaniowali jej Artur Derkowski na gitarze, oraz Damian Kwapiś na jambie

Wykonawcy zostali przygotowani przez p. Joannę Klein-Szalkowską

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewaneji5

                                          Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewaneji19  Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewaneji68

Relacja fotograficzna w galerii.

Opracowała: JKS 

 

 
Konkurs policyjny
piątek, 28 listopada 2014 22:37

konkurs wiedzy wsaib gdynia kwiatkowskiego uczelnia studiaZapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w KONKURSIE POLICYJNYM. Zapisy i szczegóły u p. Siepetowskiej. Nagrodą jest indeks na wybrany przez zwycięzcę kierunek studiów w WSAiB w Gdyni. ZAPRASZAM :)

 

 

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 
Konkurs Multimedialny „Polska niepodległość”

 Powiatowy Konkurs Multimedialny „Polska niepodległość” VI edycja

W dniu 6 listopada br. w ZSP nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł” w Wejherowie rozstrzygnięto VI edycję Powiatowego Konkursu Multimedialnego „Polska niepodległość”. W konkursie swoje prace zaprezentowali uczniowie sześciu szkół ponadgimnazjalnych z Wejherowa, Redy i Rumii. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej nt.: „Polska niepodległość”. Każdy z uczestników samodzielnie podjął decyzję zarówno co do formy prezentacji, jak i co do umieszczonych w niej treści.

Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Maziarz  oraz Dawid Grzymek z kl. I at (technik geodezji i organizacji reklamy), którzy zajęli IV miejsce. Gratulujemy!

konkurs multimedialny

 

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 25 spain hotels z 27

logoaefslogo ea

Copyright refused credit © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization companies Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×