ZSP REDA

Aktualności
Runmageddon - wyścig określany piekielnym biegiem

Runmageddon - wyścig określany piekielnym biegiem, podczas którego zawodnicy muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody, a zarazem współpracować ze sobą, bo tylko to gwarantuje dotarcie do mety. Zobacz na zdjęciach, na czym naprawdę polega runmageddon i jakie przeszkody muszą pokonać zawodnicy.

Runmageddon to forma zawodów biegowych, polegających na jak najszybszym przebiegnięciu wyznaczonego dystansu i pokonaniu trudnych przeszkód stojących na trasie.

Na czym polega runmageddon?

Od zwykłego wyścigu biegowego runmageddon różni się tym, że trasa usiana jest przeszkodami, których nie da się ominąć. Konieczne jest więc czołganie się w błocie, skakanie, wspinanie po linie rozwieszonej nad wodą, przedzieranie się przez gęsty dym, wdrapywanie się po ogromnych kostkach lodu i ścianach i przechodzenie pod zawieszonymi nisko nad ziemią zasiekami.

122898 TNOrganizatorzy runmageddonu dokładają wszelkich starań, aby pokonywanie ustawionych przeszkód dostarczało iście piekielnych wrażeń. I od pierwszej edycji rzeczywiście im się to udaje, ponieważ zdecydowana większość zawodników wpadała na metę biegu wyczerpana, ale szczęśliwa. Pytani o najbardziej hardkorową przeszkodę na trasie, bez wahania wskazywali na „Tę Jedyną”, czyli 60-metrową linę rozwieszoną poziomo nad stawem. Aby przeprawić się na drugi brzeg nie wpadając do zimnej wody należało zademonstrować dużą sprawność i siłę rąk oraz nóg.

Pomysłodawcy runmageddonu mają już duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Jest to kolejna z cyklicznych imprez działającego od 2005 roku Stowarzyszenia OTK Rzeźnik, znanego z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika - górskiego ultramaratonu na dystansie 80 km oraz Maratonu Bieszczadzkiego.

Organizatorzy biegu tłumaczą, że runmaggedon zwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych, oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika.

122900 TNKto startuje w runmageddonach?

Runmageddon to doskonała propozycja dla biegaczy znudzonych biegami ulicznymi oraz fanów dobrej zabawy. Na każdą edycję naszych zawodów staramy się przygotować przeszkody, które sprawią, że nikt nie będzie narzekał na nudę – mówi Jaro Bieniecki, dyrektor runmageddonu.

Uczestnicy runmageddonu pytani o motywację do startu w biegach ekstremalnych, najczęściej wskazują potrzebę zmiany trybu życia, dążenie do samorealizacji oraz chęć robienia rzeczy odbiegających od rutyny, przełamujących nudę. Duże zainteresowanie startem w runmageddonie potwierdza, że kobiety, podobnie jak mężczyźni, chcą spędzać wolny czas w sposób aktywny, który pomoże im się rozwijać lub po prostu dobrze bawić.

Na ostatnim Runmageddonie udział wziął uczeń klasy IIbt MATEUSZ PRZEWOŹNY. Serdecznie gratulujemy ZWYCIĘSTWA z własnymi słabościami!!!

http://wformie24.poradnikzdrowie.pl

 

 
„III Konkurs Wiedzy o Historii Wejherowa im. Reginy Osowickiej”

regulamin1

Regulamin konkursu (pobierz)

 
Klasa IIcT na wystawie oraz warsztatach pt: Gdynia – dzieło otwarte zorganizowanych przez Muzeum Miasta Gdynia
sobota, 16 września 2017 19:15

 

33Dnia 13.09.2017 klasa II CT wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Wolszczak oraz z panem Sylwestrem Mazurkiem wzięła udział w wystawie oraz warsztatach pt: Gdynia – dzieło otwarte zorganizowanych przez Muzeum Miasta Gdynia. Naszym celem było również zebranie materiałów do filmu promującego Gdynię, gdyż klasa pod opieką pana Sylwestra Mazurka bierze udział w konkursie „Moja Gdynia”.

WYSTAWA:

Historia Gdyni, jak każda porządna historia, ma wiele wątków. Jedne są bardzo ważne, inne mniej; jedne są wyraźne, inne ukryte. U początków Gdyni łatwo uchwycić wątki najważniejsze: z jednej strony marzenie o Polsce nowoczesnej, dynamicznej, śmiało patrzącej w przyszłość, z drugiej – zakorzeniony w narodowej historii romantyczny patriotyzm. Modernizacyjny wysiłek młodego państwa, które pragnęło nadrobić cywilizacyjne zapóźnienie, spotkał się więc z potrzebą służby ojczyźnie. Bez tego spotkania nie byłoby Gdyni, nie powstałby wzniesiony od podstaw wielki nadbałtycki port, ani rosnące w „amerykańskim” tempie miasto, które stały się rychło przedmiotem powszechnej dumy.

Warsztaty „BUDUJEMY MIASTO”:

W trakcie zajęć uczniowie poznali historię architektury modernistycznej, a także przyjrzeli się wybranym budynkom w Gdyni – szczególnie tym, które powstały według projektu Włodzimierza Prochaski. Młodzież, zainspirowana modernistycznymi obiektami, stworzyła w grupach projekty budynków, które można podziwiać na załączonych zdjęciach.

5 9

10 14

17 16

 

 

 

 

 
Spotkanie z doradztwem zawodowym…
wtorek, 12 września 2017 21:05

Dnia 12.09.2017 r. w ramach doradztwa zawodowego odbyły się warsztaty ze szkolnym doradcą zawodowym Panią Sylwią Ronowicz i doradcą zawodowym z Poradni psychologiczno-pedagogicznej Panią Karoliną Pobłocką. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas IBT, ICT i IIBT Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Celem warsztatów było samopoznanie uczniów, a także doskonalenie umiejętności pracy w grupie, komunikowania się i pobudzania kreatywności. Podczas warsztatów uczestnicy zostali zaangażowani w serię zadań, ćwiczeń i dyskusji, które wzbudziły refleksje na temat własnego funkcjonowania w klasie i relacji z innymi młodymi ludźmi. Warsztaty wymagały od uczestników, aby uczniowie budowali otwartą komunikację, wzajemnie sobie ufali i przekładali zbiór swoich indywidualnych celów i kompetencji na cel zespołowy. 

2 1

4 8


 
NARODOWE CZYTANIE
poniedziałek, 11 września 2017 20:25

NARODOWE CZYTANIE to zainicjowana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego w 2012 roku ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Popularyzacja czytelnictwa oraz wzmocnienie poczucia własnej tożsamości to podstawowe cele tej wspaniałej inicjatywy. W tym roku po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do tej wspaniałej akcji.

We wtorek, 5 września, wszyscy uczniowie mieli wyjątkową okazję posłuchać wspaniałej interpretacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego pod tytułem „Wesele” w wykonaniu nauczycieli . Klasom pierwszym, już tradycyjnie, fragmenty czytała Dyrekcja. Pozostałym klasom - panie Monika Chudzik, Joanna Klein – Szalkowska Jowita Ogonwema. 

Przygotowane zostały także gazetki poświęcone życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i Dyrekcji za zaangażowanie w tę akcję! Do usłyszenia za rok.

 
Technik eksploatacji portów i terminali na Morskim Pikniku Lotniczym w Gdyni - Akrobacje w powietrzu i pokazy pilotażu
poniedziałek, 11 września 2017 20:17

W sobotę, tj. w dniu 9.9.2017 r. uczniowie technikum eksploatacji portów i terminali wzięli udział w uroczystości święta 43. Bazy Lotnictwa Morskiego w Gdyni Babich Dołach-Morskiego Pikniku Lotniczego. Młodzież miała okazję zobaczyć pokaz pilotażu na śmigłowcach Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej – pokładowym SH-2G, ratowniczym W-3WARM oraz śmigłowcu zwalczania okrętów podwodnych Mi-14PŁ. Dodatkową atrakcją był pokaz ratownictwa morskiego w wykonaniu załogi śmigłowca W-3, a także pokazy akrobacji powietrznych pilotów z 4. Skrzydła Szkolnego, 1. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych. Dla uczestników Morskiego Pikniku Lotnictwa została przygotowana specjalna wystawa statyczna wyposażania 43. Bazy Lotnictwa Morskiego, w ramach której znajdą się statki powietrze Brygady Lotnictwa MW wraz z uzbrojeniem.

W powietrzu zobaczyliśmy m.in. polski szkolno-treningowy samolot śmigłowy PZL-130 Orlik – na co dzień przeznaczony do szkolenia podstawowego i zaawansowanego pilotów zawodowych, PZL W-3 Sokół – śmigłowiec wielozadaniowy konstrukcji i produkcji polskiej, który używany jest w Polsce, Czechach, Birmie, Korei Południowej, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na Filipinach, a także XtremeAir Sbach 300 – niemiecki samolot akrobacyjny całkowicie zbudowany główne z włókna węglowego. Na ziemi obejrzeliśmy sprzęt Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej i można było usiąść za sterami An-28, amerykańskiego czterosilnikowca transportowego o napędzie turbośmigłowym Lockheed C-130 Hercules. Zaprezentowany został także Aeronautics Orbiter – izraelski taktyczny bezzałogowy aparat latający.

E.M, G.W

2 3

4 6

8 9

 
WYWIADÓWKI

WYWIADÓWKI

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców (zwłaszcza klas pierwszych)
na pierwsze w tym roku szkolnym Zebranie z Rodzicami,
które odbędzie się 11.09.2017 r. (poniedziałek)
 
Klasy Pierwsze:
 
Godz. 17:00 - Zebranie ogólne w hali sportowej;
Godz. 17:30 - Zebranie z wychowawcami w salach;
 
Klasy pozostałe:
 
Godz. 17:00 - Zebranie z wychowawcami w salach;

 

Spotkania z wychowawcami w salach wg. Harmonogramu

11.09.2017r. godz. 17.00
KLASY 2 i 3 Liceum Ogólnokształcące i

KLASY 2,3 i 4 Technikum

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

 

2aL

(policyjna)

Marzena Zaleska

201

 

2bL

(wojskowa)

Beata Bogalecka

2

 

2cL

(wojskowa)

Joanna Klein- Szalkowska

4

 

3aL

(mudurowo-sportowa)

Tadeusz Puzio

3

 

3bL

(mundurowa)

Ewa Macek

D

13

2aT

architektura krajobrazu/reklama

Magdalena Tomaszewska

101

14

2bT

porty i terminale/mundurowa

Monika Chudzik

102

15

2cT

grafika komp.

Katarzyna Wolszczak

204

16

3aT

architektura krajobrazu/reklama

Anna Lewandowska

C

17

4aT

reklama/geodezja

Dorota Sokołowska

E

Klasy pierwsze

Liceum, technikum

11.09.2017r. godz.17.30

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

 

1aL

(policyjna)

Marzena Idziak-Ciesielska

3

2

1bL

(wojskowa)

Ireneusz Kalinowski

203

 

1aT

architektura krajobrazu/reklama

Danuta Paupa

             4

 

1bT

porty i terminale/mundurowa

Gabriel Wołosewicz

102

10

1cT

grafika komp.

Barbara Kortus

              202

11

1dT

grafika komp.

Jowita Ogoenwema

201

12

1eT

porty i terminale/geodezja/mundurowa

Iwona Hoppe-Darznik

           101

 
WITAJ SZKOŁO! DRUGI DZIEŃ ZA NAMI…
środa, 06 września 2017 21:32

Pełni optymizmu i w dobrym humorze rozpoczęliśmy dzisiaj nasze pierwsze lekcje. Przed nami kolejne 10 miesięcy wytężonej pracy i nauki.

Drodzy uczniowie klas pierwszych, bardzo się cieszymy, że wstąpiliście do grona uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie. Przed Wami nowe wyzwania i wspaniała przygoda z nauką. Oprócz zajęć obowiązkowych zapraszamy Was do skorzystania z proponowanych kół zainteresowań.

Życzymy wielu radości i satysfakcji z przynależności do ekipy ZSP REDA!

Wszystkim z całego serca życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów!

Grono Pedagogiczne

1

 
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018
środa, 06 września 2017 21:28

"Kształtujemy serca młodych ludzi, rozwijamy ich umiejętności i uczymy optymizmu"

4 września, podobnie jak w całym kraju, w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Oznacza to koniec beztroski, odpoczynku  i podróży, a w to miejsce przyjdzie czas na pracę, zdobywanie wiedzy oraz zdawanie egzaminów.

Uroczystości inauguracyjne   rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewania hymnu państwowego. Na początku Pani Dyrektor, Dorota Nowicka - Klimowicz, powitała nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice. Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych, kierując wiele ciepłych słów zwłaszcza do nowych uczniów naszej szkoły, którzy będą zdobywać wiedzę w klasach pierwszych technikum i liceum. Następnie przedstawiła uczniom ich wychowawców. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Głos zabrał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Patryk Mrozek. Życzył kolegom i koleżankom udanego roku i przekonywał, że szkoła może być ich drugim domem.

Na koniec wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami na pierwszej w tym roku lekcji wychowawczej.

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy udanej współpracy, wytrwałości i optymizmu. Niech nowy rok pracy będzie wypełniony pozytywnymi doświadczeniami, sprzyjał wszechstronnemu rozwojowi oraz przyniesie Wam radość i satysfakcję.

Zespół ds. promocji szkoły

20170904 080933 resized

 
DNI MUNDUROWE
poniedziałek, 04 września 2017 18:00

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie uczeń ma obowiązek nosić mundur w okresie trzech dni tzw. dni mundurowe,
oraz podczas ważnych uroczystości szkolnych i świąt państwowych, m.in. Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

 

ZSP FOTO SESJA 54

 ZSP FOTO SESJA 86

 

 

 

 

 

 

 

 

DNI MUNDUROWE

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE i TECHNIKUM

PONIEDZIAŁEK ,ŚRODA, PIĄTEK

 


 
Przedmioty

Zestawienie professional seo services przedmiotów dla poszczególnych klas:

Liceum mundurowe (pobierz)

Technikum (pobierz)

 
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

ROZPOCZĘCIE   ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 04 września 2017r.

GODZ.8.00

SALA GIMNASTYCZNA

 

 

CZĘŚĆ I. SALA GIMNASTYCZNA - rozpoczęcie roku szkolnego

CZĘŚĆ II. SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI w salach

Przypominamy!

Obowiązuje strój galowy

klasy york hotels technikalne: mundurek szkolny (marynarka + koszula galowa, granatowe spodnie, spódnica)

klasy mundurowe: pełne umundurowanie + technikum eksploatacji portów i terminali

 

UWAGA KLASY PIERWSZE

UCZNIOWIE KTÓRZY JESZCZE NIE ODEBRALI MUNDURU PRZYCHODZĄ UBRANI NA GALOWO.

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

04 września 2017r

 

Godz.8.00

 

Przydział sal i wychowawstw

 

Lp.

Klasa

Wychowawca

Sala

1aL

(policyjna)

Marzena Idziak-Ciesielska

3

2

1bL

(wojskowa)

Ireneusz Kalinowski

203

2aL

(policyjna)

Marzena Zaleska

D

2bL

(wojskowa)

Beata Bogalecka

1

2cL

(wojskowa)

Joanna Klein- Szalkowska

E

3aL

(mudurowo-sportowa)

Tadeusz Puzios

    SALA GIMN.

3bL

(mundurowa)

Ewa Macek

SALA GIMN.

1aT

architektura krajobrazu/reklama

Danuta Paupa

             F

1bT

porty i terminale/mundurowa

Gabriel Wołosewicz

4

10

1cT

grafika komp.

Barbara Kortus

              2

11

1dT

grafika komp.

Jowita Ogoenwema

201

12

1eT

porty i terminale/geodezja/mundurowa

Iwona Hoppe-Darznik

           101

13

2aT

architektura krajobrazu/reklama

Magdalena Tomaszewska

102

14

2bT

porty i terminale/mundurowa

Monika Chudzik

202

15

2cT

grafika komp.

Katarzyna Wolszczak

204

16

3aT

architektura krajobrazu/reklama

Anna Lewandowska

C

17

4aT

reklama/geodezja

Dorota Sokołowska

SALA GIMNST.

 

 

 

 

 
Kolejny raz uzyskaliśmy certyfikat INSTA.LING
 

Mamy zaszczyt poinformować iż w ramach prowadzonej w szkole innowacji pedagogicznej z języka angielskiego szkoła po raz kolejny  otrzymała Certyfikat install.ing.

Podczas realizacji zajęć w ramach innowacji nauczyciele korzystają z założeń metody komunikatywnej w kompilacji z metodą podającą, co umożliwia osiągnięcie celów i nabycie założonej wiedzy i umiejętności przez uczniów.

Duża część pracy innowacyjnej związana jest z umiejętnym wykorzystaniem znalezionych materiałów multimedialnych i dostosowaniem ich do aktualnie realizowanych treści programowych, co przyczynia się do podniesienia jakości i atrakcyjności prowadzonych zajęć.

instaling

instaling1

 
Liceum dla Dorosłych -plan zjazdów
poniedziałek, 28 sierpnia 2017 12:23

UWAGA SŁUCHCZE LO DLA DOROSŁYCH

W zakładce zjazdy znajduje się 

NOWY plan zjazdów na rok szkolny 2017/2018

 
Uwaga uczniowie poszkodowani w nawałnicy nocnej z 11 na 12 sierpnia
czwartek, 17 sierpnia 2017 12:30

Uwaga uczniowie poszkodowni w sierpniowej nawałnicy prosimy o pilny kontakt z sekretariatem szkoły

istnieje mozliwość uzyskania "zasiłku losowego".

Kuratorium Oświaty w Gdańsku informuje, że ze względu na występujące na terenie województwa pomorskiego nawałnice oraz inne negatywne zdarzenia atmosferyczne w szczególności huragany, deszcze nawalne, gradobicia lub powodzie, które spowodowały zniszczenia w gospodarstwach domowych oraz gospodarstwach rolnych, jest możliwość ubiegania się o pomoc w ramach Rządowego programu pomocy dzieciom i uczniom w formie zasiłku losowego na cele edukacyjne, pomocy uczniom w formie wyjazdów terapeutyczno – edukacyjnych oraz pomocy dzieciom i uczniom w formie zajęć opiekuńczych i zajęć terapeutyczno – edukacyjnych w 2017 r.

3

2

 

 
Lista podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018

Lista podręczników obowiązujących

w roku szkolnym 2017/2018


Poniżej zamieszczamy listy podręczników dla poszczególnych typów szkół.

 11 września 2017 roku odbędzie się kiermasz używanych podręczników szkolnych.

Liceum Ogólnokształcące klasy mundurowe kl. I,II i III

Technikum w ZSP Reda kl. I, II, III i IV (wszystkie zawody)

 

 

 
DOKUMENTACJA PRZETARGOWA
wtorek, 01 sierpnia 2017 00:00

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 


 

  19.09.2017r. godz.14.34

Ogłoszenie o konkursie na wolne stanowisko urzędnicze referenta.

(str 1 pobierz)

(str 2 pobierz)

 


 15.09.2017r. godz.13.24

Dotyczy: Rozstrzygnięcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na "Rozbudowę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni zawodowych" ZP 3/2017 z dnia 08.06.2017r.

 

WYNIKI (pobierz)

 


 

12.09.2017r. godz.20.24

 

6/2017 z dnia 12.06.2017 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NA PEŁNIENIE FUNKCJI INSPEKTORA NADZORU-WYNIKI

 

Wybór oferty (str1 pobierz)

                        (str2 pobierz)

 

 

 


 

06.09.2017r. godz.22.00


"Wynik postępowania zapytania ofertowego na dostawę 18 zestawów komputerowych zgodnie ze specyfikacją"

Wybór oferty (str1 pobierz)

                       (str2 pobierz)

 

 


 

 

01.09.2017r godz.19.30

"ZP 7/2017 ogłoszenie na dostawę 18 zestawów komputerowych dla ZSP w Redzie z dnia 01.09.2017r."(pobierz pdf)

 

Wzór formularza ofertowego (pobierz doc.word)

                                          

 

 

 

 


 

Archiwum

ROK SZKOLNY 2016/2017

 


 

30.06.2017r godz.11.00

Dotyczy: internet marketing services postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na "Rozbudowę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni zawodowych".
Informacja z otwarcia ofert.(pobierz)

 

 


 

30.06.2017r godz.10.52

Informacja o złożonych ofertach na "Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji inspektora nadzoru".(pobierz)

 


 

23.06.2017r godz.13.38

Odpowiedzi na pytanie  dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Rozbudowę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni zawodowych (pobierz)

 

 


 

 22.06.2017r godz.14.20

Odpowiedzi na pytania  wraz z załącznikami dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Rozbudowę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni zawodowych:

Geotechnika (pobierz)

Projekt konstrukcji (pobierz)

Odpowiedzi na pytania (pobierz)

 

 

 


 

 20.06.2017r godz.13.57

Ogłoszenie wyników postępowania prowadzonego pod nazwą

 

"Profesjonalni loan payment calculator w swoich zawodach - praktyka zawodowa uczniów ZSP w Redzie w Hiszpanii” (pobierz)

 


 

 

19.06.2017r. godz.13.00

 Odpowiedź na pytanie 1 dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na Rozbudowę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni zawodowych.(pobierz)

 


 

12.06.2017r godz.12.25

 Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego.

 Dokumentacja:(pobierz)

 

 

 


 

12.06.2017r godz.11.22

Dotyczy: 

Postępowanie niniejsze prowadzone jest na usługi społeczne i inne szczególne usługi, zgodnie z art. 138o ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, o wartości poniżej 750 000 euro pod nazwą:

"Profesjonalni w swoich zawodach - praktyka zawodowa uczniów ZSP w Redzie w Hiszpanii”

 

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU (pobierz)

załącznik nr. 2 do ogloszenia. Training_Programme_Marketing_Advertising_Camaign_zal_5  (pobierz)

załącznik nr. 3 do ogloszenia. Landscape_Architecture_Programme_2weeks_zal_7 (pobierz)

załacznik nr. 4. do ogloszenia. Geodetic_Surveying_Training_Programme_2weeks_zal_6  (pobierz)

 

 

  

 

 

 


 

08.06.2017r. godz. 13.20


 Dotyczy: Rozbudowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie o kompleks dziesięciu pracowni 


Dokumentacja przetargowa obejmuje:


 Ogłoszenie o zamówieniu (pobierz)
 SIWZ
 Załącznik nr. 5 do SIWZ (wzór umowy)
 Załącznik nr. 9 do SIWZ ( dokumentacja projektowa)
 Załącznik nr. 1-4 , 6-8 SIWZ (wersja edytowalna)

Uwagi: Załącznik nr. 9 do SIWZ należy pobrać w całości na dysk

 

 

 

 


 

31.05.2017r godz.09.37

Rozstrzygnięcie: Program POWER "Profesjonalni w swoich zawodach - praktyka zawodowa uczniów ZSP w Redzie w Hiszpanii" zakup biletów lotniczych dla uczestników i opiekunów.

Ogłoszenie wyników: pobierz


 

22.05.2017r godz.10.13

Dotyczy: Program POWER "Profesjonalni w swoich zawodach - praktyka zawodowa uczniów ZSP w Redzie w Hiszpanii" zakup biletów lotniczych dla uczestników i opiekunów.

Oferty prosimy przesyłać do dnia 30.05.2017r na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Warunki zamówienia : pobierz

 

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

24.08.2016r godz.15.00

 Rozstrzygnięcie przetargu z dnia 09.08.2016r nr. ogłoszenia 300621-2016.

Postępowanie interest calculator loan o udzielenie zamówienia publicznego na:

"Remont pomieszczeń gospodarczych i magazynowych w piwnicy Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych w Redzie 84-240 Reda, ul. Łąkowej 36/38" z dn.09.08.2016r

 

 Protokół str1 (pobierz)

 Protokół str2 (pobierz)

 Protokół str3 (pobierz)

 


 

 09.08.2016r godz.15.00

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na:

 
"Remont pomieszczeń gospodarczych i magazynowych w piwnicy Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych w Redzie 84-240 Reda, ul. Łąkowej 36/38"

 

Dokumentacja przetargowa obejmuje:

 

 SIWZ (Pobierz)

 PRZEDMIAR (Pobierz)

 STWOIR (Pobierz)

 WZÓR UMOWY (Pobierz)

 


 

 09.08.2016r godz.14.00

 

 Rozstrzygnięcie przetargu  dn. 22.07.2016r. (Pobierz)

 

 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na:

 "Remont pomieszczeń gospodarczych i magazynowych w piwnicy Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych w Redzie 84-240 Reda, ul. Łąkowej 36/38"

 


 

  22.07.2016r. godz.18.00

 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na:

"Remont pomieszczeń gospodarczych i magazynowych w piwnicy Zespołu Szkół
Ponadgimnazjalnych w Redzie 84-240 Reda, ul. Łąkowej 36/38"

 Dokumentacja przetargowa obejmuje:

SIWZ (Pobierz)

PRZEDMIAR (Pobierz)

STWOIR (Pobierz)

 


 

 24.06.2016r. godz.17.00

Ogłoszenie wyników postępowania przetargowego na wykonanie robót związanych z remontem (pobierz)

"Usunięcie skutków zalania pomieszczeń Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie przy ul. Łąkowej 36/38"


 

16.06.2016r godz.14.00

 ODPOWIEDZI NA 2 KOLEJNE PYTANIA DOT. SIWZ. (pobierz)


 

09.06.2016r godz.16.50

 ODPOWIEDŹ NR. 1  DO PRZETARGU Z DNIA 07 CZERWCA 2016 R.
USUNIĘCIE book hotels SKUTKÓW ZALANIA HALI SPORTOWEJ

Zmiany SIWZ - pytanie 1

 


 

07.06.2016r.

DOKUMENTACJA PRZETARGOWA DOTYCZĄCA

usunięcia skutków zalania pomieszczeń Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych

w Redzie przy ul. Łąkowej 36/38

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (pobierz Word) (pobierz PDF) 

PRZEDMIAR

SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH

ZAŁ 4 wzór  UMOWY

PLAN ARCHITEKTONICZNY HALI SPORTOWEJ - ZAPLECZA

 

 

 


 


 

ARCHIWUM

DOKUMENTACJA PRZETARGOWA 

REMONT BOISKA SPORTOWEGO

I BUDOWA SPORTOWEJ INFRASTRUKTURY DODATKOWEJ PRZY ZSP W REDZIE (pobierz)


 

Ogłoszenie wyników postępowania zamówienia publicznego dotyczącego   (pobierz)

remontu boiska sportowego i budowy sportowej infrastruktury dodatkowej

przy Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych w Redzie,

ul. Łąkowa36/38, local seo services 84-240 Reda


 

 

 
BADANIA LEKARSKIE
piątek, 07 lipca 2017 20:02

BADANIA LEKARSKIE- tylko TECHNIKUM

WSZYSTKICH KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO PRZYJĘCIA DO TECHNIKUM W KAŻDYM ZAWODZIE

którzy nie uczestniczyli w badaniach w lipcu

 
ODBĘDĄ SIĘ
11 września 2017r.
SALA 101

UWAGA!
UCZNIOWIE KTÓRZY DOSTARCZYLI search engine optimization ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE OD LEKARZA RODZINNEGO,

MAJĄ OBOWIĄZEK UCZESTNICZYĆ W BADANIU

 

 

 

 
ZSP Reda w pilotażowym programie MON
czwartek, 06 lipca 2017 12:08

program wojskowy2

MON1

 
Zwiedzamy Ubedę
poniedziałek, 03 lipca 2017 22:06

logo projekt

Dzisiaj po lekcji hiszpanskiego wraz z grupa z Kwidzyna spacerowalismy uliczkami Ubedy. Jak widac pogoda nam dopisujealt

1 2

3 4

5 6

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 46

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×