ZSP REDA

Aktualności
Wyjście do kina na film pt. „Maria Skłodowska – Curie”
sobota, 01 kwietnia 2017 13:34

            23 marca 2017 r. uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami udali się na film pt. „Maria Skłodowska – Curie”. Ta charyzmatyczna, zdecydowana kobieta w 1891 r. opuściła Polskę i wyjechała do Francji, aby tam rozpocząć karierę naukową i zaistnieć w świecie zdominowanym przez mężczyzn. W dziejach Nagrody Nobla nadal jest jedynym podwójnym laureatem, wyróżnionym w dwóch różnych dziedzinach naukowych – fizyce i chemii. Film z pewnością przybliżył postać podwójnej noblistki i niezwykłej osoby, jaką była Maria Skłodowska – Curie.

2 4

Autor: p. M. Piotrowicz

 

 

 
Dzień otwarty na Wydziale Chemii UG
sobota, 01 kwietnia 2017 13:30

20 marca 2017 r. kilkoro uczniów z klasy I BL, wraz z nauczycielem chemii, brało udział w dniach otwartych Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Młodzież miała okazję wysłuchać wykładu pt. „Czy pajęczyna może zatrzymać odrzutowiec”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Studenci Naukowego Koła Ochrony Środowiska zaprosili naszą grupę do swojego laboratorium i pokazali jak otrzymuje się wysokoprocentowy etanol oraz przeprowadzili ciekawą i pouczającą pogadankę.

Natomiast na pokazie Naukowego Koła Chemików młodzież dowiedziała się m. in. jak szybko płonie nitroceluloza, czyli „wybuchowa wata”, że ciekły azot ma temperaturę – 195,80C, jak zachowuje się suchy lód wrzucony do wody, co tworzy się po spaleniu magnezu. Jednakże największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się balony napełnione helem . 

4 6

910

 

Autor: p. M. Piotrowicz

 
Quiz – biografia Marii Skłodowskiej - Curie
sobota, 01 kwietnia 2017 13:24

W dniu 17 marca 2017 r. miał miejsce quiz, dotyczący biografii Marii Skłodowskiej‑Curie. Quiz został przeprowadzony we wszystkich klasach pierwszych. Maksymalnie można było zdobyć 25 punktów. Pierwsze miejsce zdobyły klasy I BL i I AT, uzyskując 21 punktów. Gratulujemy!

1 2

Autor: p. M. Piotrowicz

 

 

 
„Miesiąc z Marią Skłodowską – Curie” Centrum Nauki Experyment w Gdyni
piątek, 31 marca 2017 21:38

Z okazji 150 rocznicy urodzin Marii Skłodowskiej – Curie, która przypada 7 listopada 2017 r., 10 marca 2017 r. odwiedziliśmy wraz z uczniami klas pierwszych Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Młodzież, dzięki interaktywnej wystawie, mogła zrozumieć otaczające nas procesy i po przez zabawę, w sposób efektywny zdobyć nową wiedzę.

Po zwiedzeniu ekspozycji uczniowie podzielili się na grupy i wzięli udział w warsztatach z fizyki lub chemii.

Interaktywne zajęcia z fizyki przybliżyły młodzieży zagadnienia z elektryczności i magnetyzmu, w szczególności rozkład sił pola magnetycznego oraz zachowanie się magnesu w pobliżu przewodnika prądu elektrycznego. Uczniowie oczywiście samodzielnie wykonywali doświadczenia z wyżej wymienionych zagadnień.

Natomiast warsztaty z chemii również umożliwiły młodzieży na samodzielne wykonywanie doświadczeń, przy użyciu różnorakich odczynników chemicznych. Uczniowie poznali technikę miareczkowania, wykrywali kationy metali w roztworach soli oraz badali rodzaj bakterii w probiotyku. Zajęcia swoją formą zbliżone były do zajęć laboratoryjnych, jakie mają miejsce podczas studiów.

   Relacja fotograficzna w galerii.

14 16

21 22

 

Autor: p. M. Piotrowicz

 

 

 
XV Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Wejherowskiego

31 marca 2017r. w godz.9.00-14.00 w sali gimnastycznej ZSP Redagiełda

odbędzie się XIV Giełda Szkół Powiatu Wejherowskiego.

Zapraszamy wszystkie szkoły ponadgimnazjalne powiatu wejherowskiego na prezentację oferty edukacyjnej.

Szczególnie zapraszamy gimnazjalistów!

Każdy gimnazjalista otrzyma specjalny informator, w którym znajduje się szeroka oferta wszystkich szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat wejherowski.

 

 

 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

zaprasza na Dni Otwarte Szkoły

 

31.03.2017r. w godz. 9.00-14.00

indywidualnie gimnazjaliści oraz grupy zorganizowane i opiekunowie

 

19.05.2017r. w godz. 15.00-19.00

gimnazjaliści i rodzice

 

 

 
Graficy na kolejnych warsztatch z sitodruku
środa, 29 marca 2017 18:47

28.03.2017 klasa I CT ponownie brała udział w warsztatach sitodruku organizowanych przez Fabrykę Kultury w Redzie.Dla niewtajemniczonych: sitodruk jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na różnorodnych powierzchniach, między innymi na tkaninie, papierze, plastiku lub ścianie czyli właściwie każdej, w miarę płaskiej powierzchni. W pracowni FABRYKA SITA w Fabryce Kultury działa tzw. ręczny sitodruk wykonywany farbami wodnymi na siatkach napiętych na drewniane ramy. Uczniowie wykonali wcześniej zaprojektowane przez siebie wzory. Efekty można podziwiać na załączonych zdjęciach.

 

 

 

1 2

3

4

5

 

Autor: p. K. Wolszczak

 
Ślady kryminalistyki, czyli każdy pozostawia po sobie ślad
poniedziałek, 27 marca 2017 09:01

W search engine optimization companies piątek klasa policyjna uczestniczyła w wykładach w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Na pierwszym wykładzie "Ślady kryminalistyki, czyli każdy pozostawia po sobie ślad", uczniowie zapoznali się z rodzajami śladów, ich klasyfikacją, specyfiką i rozpoznaniem. Wykładowca zaprezentował narzędzia pracy policjantów kryminologów w tym różne rodzaje walizek dochodzeniowych i ich wyposażenie. Uczniowie mieli okazje zobaczyć jak prawidłowo zabezpiecza się i ściąga ślady z miejsca zdarzenia jedną z kilku metod. Na koniec wykładu chętni odcisnęli swoją dłoń na karcie odcisków linii papilarnych. 
 
Drugi wykład "Policjant- praca czy powołanie?" został poprowadzony przez wykładowcę z ogromnym doświadczeniem i stażem w pracy w policji na różnych stanowiskach, oddziałach i jednostkach. Przedstawił blaski i cienie tej pracy, ścieżkę kariery w służbach, możliwości awansu i rodzaje prac jakie można wykonywać będąc policjantem, np. w oddziale kryminalnym, opiekun psa, w oddziale operacyjnym, itd.
 

Zajęcia były niezwykle interesujące, uczniowie wyszli bardzo zadowoleni. Czekamy na środę w WSAiB czyli Dzień Kryminalistyki​.

20170324 095220 20170324 095537

Autor: p. M. Zalewska

 

 

 
„Dzień Otwarty” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
sobota, 25 marca 2017 20:35

W ramach przygotowanej na ten rok akcji rekrutacyjnej nasza szkoła w dniu 21.03.2017 r. gościło w murach szkoły gimnazjalistów wraz z opiekunami. Gimnazjaliści stanęli przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w swoim życiu, bowiem muszą dokonać wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.

Organizowanie „Dnia Otwartego” dla wszystkich gimnazjalistów III klas stało się tradycją, a co roku wielu gimnazjalistów przyjmuje zaproszenie, by odwiedzić mury szkoły. Tegoroczna edycja „Dnia Otwartego” zaprezentowała młodym ludziom bogatą ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2017/2018. Przygotowano dużo ciekawych atrakcji, quizów, konkursów i przewidziano upominki dla gości. Podczas „Dnia Otwartego” zaprezentowano prowadzoną działalność edukacyjną, bazę dydaktyczną oraz liczne atuty poszczególnych kierunków kształcenia. Był także okazją do przybliżenia dodatkowej oferty zajęć pozalekcyjnych.

Budynek szkoły został na ten dzień specjalnie przygotowany, by umożliwić odwiedzającym gimnazjalistom dokładne zapoznanie się z proponowanymi możliwościami nauki. Gimnazjaliści podczas spaceru po szkole odwiedzili stanowiska zawodowe, znajdujące się w salach lekcyjnych, przygotowane przez uczniów Technikum.

Ciekawym aspektem stanowiska zawodowego była prezentacja multimedialna wykonana przez przyszłych reklamowców, czy też możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Gimnazjaliści mogli uczestniczyć i sprawdzić się w quizie o portach i terminalach, gdzie przewidziane były nagrody. Na stanowisku zawodowym technika grafiki – klasa e - sportowa, uczniowie mogli dokonać różnego rodzaju przeróbek graficznych, zaprojektować ulotkę, czy też dla siebie wizytówkę.

Na stanowisku zawodowym z zakresu architektury krajobrazu, gimnazjaliści mogli zrobić sobie dekorację florystyczną i dowiedzieć się o nowych trendach w projektowaniu ogrodów i parków.

Mnóstwo niespodzianek dla gimnazjalistów czekało także na stanowisku technika geodety. W sali języków obcych gimnazjaliści uczestniczyli w konkursie językowym; ponadto każdy z gimnazjalistów mógł dokonać degustacji różnego rodzaju herbat rosyjskich przy dobrej literaturze rosyjskiej.

Młodzież mogła także dowiedzieć się od uczniów Technikum, iż odbywają bezpłatne praktyki zagraniczne w ramach programu i Erasmus+.

Gimnazjaliści mogli zobaczyć, jak czynnie uczniowie klas mundurowych: wojskowych i policyjnych odbywają zajęcia na poligonach, uczestniczą w zajęciach sprawnościowych, musztrze, zajęciach na strzelnicy i wielu innych. Nie zabrakło także pokazów technik sztuki samoobrony, takich jak te, które zgłębiają uczniowie w klasach o profilu policyjnym. Duże wrażenie na gimnazjalistach zrobił pokaz w wykonaniu szkolnej grupy ratowniczej prężnie działającej w szkole. Uczniowie wykonali scenkę z udzielania pierwszej pomocy, która na pewno przyda się młodszym kolegom i koleżankom. Zaproszeni gimnazjaliści mogli sami poćwiczyć na fantomie „Anni” i zobaczyć, jak prawidłowo ratować i udzielać pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi.

Zadowoleni gimnazjaliści długo rozmawiali z uczniami szkoły, którzy zachęcali ich do podjęcia nauki w tak wyjątkowej i bezpiecznej szkole. Mówili i przypominali gimnazjalistom o bezpłatnych praktykach, realizowaniu swoich pasji, o łączeniu nauki z dodatkowymi zajęciami związanymi z funkcjonowaniem służb mundurowych, czy w dodatkowych zajęciach zawodowych.238 1

 

 

 
KONKURS „POLSKA W UNII“ - XIV edycja
sobota, 25 marca 2017 11:37

„Promocja przedsiębiorczości wśród młodzieży w kontekście funkcjonowania rynku wewnętrznego“ etap szkolny

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu konkursu przechodzą uczniowie:

Marek Talaga, Patryk Mrozek, Dominika Mazurek, Izabela Nowak.

Celem konkursu „Polska w Unii” jest promowanie wiedzy o Unii Europejskiej oraz przybliżenie zagadnień związanych z członkostwem Polski w Unii. Tematyka konkursu porusza

Wsparcie przedsiębiorczości w Polsce jest kluczowym wyzwaniem społecznym. Obejmuje ono zarówno kształtowanie kompetencji młodych ludzi, jak i przygotowanie ich do aktywności zawodowej w przyszłości. Tematyka konkursu dotyczyły bieżącej problematyki i aktualnych wyzwań stojących przed UE.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w Konkursie, a Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie.

1 2

3 4

 

 
Projekcja filmu pt.: „Mamy” w Rosyjskim Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku
piątek, 24 marca 2017 13:41

10 search engine optimization marca uczniowie z grupy języka rosyjskiego klasy IcT w godzinach pozalekcyjnych wybrali się wraz z nauczycielem języka rosyjskiego na projekcję filmu pt.: „Mamy” do Rosyjskiego Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku. Film wyświetlany był w języku rosyjskim z polskimi napisami, co stanowiło niewątpliwą korzyść językową dla uczniów uczących się języka rosyjskiego.

Uczniowie z zadowoleniem i zainteresowaniem oglądali komediodramat. Docenili humorystyczną, formę filmu, ale nie pozostali obojętni na przesłanie w nim zawarte, które można by przedstawić w następujących słowach: Pamiętaj o swojej mamie, doceniaj jej wysiłek, codzienne gesty miłości i daj temu wyraz, aby miała szansę dowiedzieć się o twojej wdzięczności za życia! Zabrzmiało patetycznie, jednak lekka forma filmu stanowiła przeciwwagę dla poważnych treści.

Uczniów zaciekawiła również wystawa fotograficzno-dokumentalna „Pierwsza kobieta – kosmonauta – Walentyna Tierieszkowa” prezentowana w Rosyjskim Centrum Kultury i Nauki z okazji 80 rocznicy urodzin W. Tierieszkowej.

 1 2

3 4

5 Autor: p. K. Marczewska

 

 

 
ZAPRASZAM
piątek, 24 marca 2017 13:33

na gry planszowe do biblioteki szkolnej

(w czasie przerw, przed lekcjami i po lekcjach)

Gry, którymi dysponujemy:

5 SEKUND

DOOBLE

TABU

  RUMMIKUB

GRY2

GRY3

GRY1

 
Szkolenie wolontariuszy w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym „Nasz Dom” w Rumi
piątek, 24 marca 2017 11:29

23 marca 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu wolontariuszy, dotyczącym udziału w zbiórkach żywności. Szkolenie odbyło się w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym „Nasz Dom” w Rumi. Uczniów powitała Dyrektor placówki p. Grażyna Dzida, która podziękowała młodzieży za wielokrotny ich udział w zbiórkach żywności. Szkolenie w formie warsztatów przeprowadziła p. Joanna Budna z Banku Żywności w Trójmieście, która omówiła zadania wolontariusza, przypomniała o odpowiedzialności, jaka spoczywa na wolontariuszach oraz przedstawiła nietypowe zachowania klientów z jakimi może spotkać się wolontariusz i jak należy reagować w trudnych sytuacjach.

20170323 130457 20170323 130508 20170323 130516

Autor: p. E. Czajkowska

 

 

 
Klasa grafiki komputerowej na zajęciach z sitodruku
piątek, 24 marca 2017 09:57

07.03.2017 klasa I CT brała udział w warsztatach sitodruku organizowanych przez Fabrykę Kultury w Redzie.Sitodruk jest techniką graficzną, dzięki której można wykonywać wielokolorowe nadruki na różnorodnych powierzchniach, między innymi tkaninie, papierze, plastiku lub ścianie czyli właściwie każdej, w miarę płaskiej powierzchni. W pracowni FABRYKA SITA w Fabryce Kultury działa tzw. ręczny sitodruk wykonywany farbami wodnymi na siatkach napiętych na drewniane ramy. Uczniowie wykonali wcześniej zaprojektowane przez siebie wzory. Efekty można podziwiać na załączonych zdjęciach. 

 

1

 

 

 

 

 

2

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

7

3

 
Dzień liczby π
piątek, 24 marca 2017 09:52

Organizatorzy: Marzena Idziak-Ciesielska, Magdalena Tomaszewska20170315 125434

Cele:

 1. Ukazywanie zastosowania matematyki w sytuacjach praktycznych
 2. Propagowanie wiedzy o liczbie π
 3. Rozwijanie postaw poznawczych wśród młodzieży
 4. Kształtowanie umiejętności pracy zespołowej

Wszyscy potrafimy powiedzieć, którego dnia roku jest dzień matki, ojca, babci lub dziecka. Oprócz tych najpopularniejszych świąt istnieją takie, o których wie niewiele osób. Tak jest z dniem liczby Pi. Datę 14 marca w notacji amerykańskie zapisuje się jako 3.14, co kojarzy się z przybliżeniem liczby Π. Wiele amerykańskich szkół obchodzi wtedy święto matematyki tzw. Pi Day. Warto przypomnieć, że dzień ten jest jednocześnie rocznicą urodzin matematyka Wacława Sierpińskiego i twórcy teorii względności Alberta Einsteina. 20170315 130554

W ramach obchodów Dnia Liczby π uczniowie wykonali dowolną techniką plakaty – portrety liczby π. Prace zostały zaprezentowane na mini-wystawie na II piętrze.

15 marca czteroosobowe reprezentacje klas drugich wzięły udział w matematycznych potyczkach z liczbą π. Uczniowie zespołowo rozwiązywali zadania o kontekście realistycznym z zastosowaniem liczby π.

Autorzy prac plastycznych oraz uczestnicy potyczek zostali nagrodzeni cząstkowymi ocenę z matematyki na II semestr oraz Pi-erniczkami.

20170313 133745 20170315 125249

20170315 125312 20170315 125429

 
KOLEJNE SPOTKANIE ZA NAMI
czwartek, 23 marca 2017 14:05

-A jakąż to masz dla mnie opowieść, Bracie Yarvi?

- Taką, która mówi o przelanej krwi i podstępach, o pieniądzach i morderstwach, o zdradzie i władzy. (Joe seo company Abercrombie „Pół króla”)

17 marca miało miejsce kolejne spotkanie członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem pod lupę wzięliśmy powieść fantasy autorstwa Joe Abercrombie pod tytułem „Pół króla”, pierwszą część cyklu „Morze drzazg”.

W ocenie tej książki byliśmy jednomyślni – PODOBAŁA SIĘ NAM.

Praktycznie wszystko nam się podobało, zaczynając od fabuły po rozpisanie postaci. Jest to książka, która wciąga od pierwszej strony. Jest w niej wszystko: nieoczekiwane zwroty akcji, zdrada, przyjaźń, intryga, walka, determinacja, a to wszystko podszyte błyskotliwym humorem. Polecamy!  

DKK

 
VII konkurs Wiedzy Historycznej przeprowadzony przez WSAiB w Gdyni
czwartek, 23 marca 2017 13:26

9 marca Adam Wiśniewski oraz Wojciech Wojciechowski uczniowie klasy Ib LO uczestniczyli w VII konkursie Wiedzy Historyczne17158902 1249664641749874 2471268059589393062 oj przeprowadzonym przez WSAiB w Gdyni. Bardzo wyrównany poziom wiedzy kandydatów sprawił, że konieczna okazała się dogrywka do wyłonienia zwycięzcy. Dla uczestników konkursów przygotowano aż trzy inscenizacje z zakresu prawa: Pierwsza z nich, przygotowana przez Studencka Poradnia Prawna WSAiB dotyczyła problematyki stalkingu, dwie pozostałe przygotowali uczniowie II LO im. Adama Mickiewicza oraz Gimnazjum nr 23 w Gdyni.

Naszym york hotels reprezentantom dziękujemy za udział! 

Źródło:

 https://www.facebook.com/WSAiB

 

 

17097989 1250412751675063 5507600497906153117 o  17157582 1250413171675021 1956762853533739409 o

17192224 1250413348341670 3578599416613573422 o 17218661 1250413351675003 6139283744692183859 o

Autor: p. A. Siepetowska

 
Konkurs policyjny
czwartek, 23 marca 2017 12:21

Konkurs policyjny już tradycyjnie zgromadził w murach WSAiB najzdolniejszą młodzież głównie ze szkół mundurowych. Pasjonaci policji nie tylko wzięli udział w konkursie, ale również uczestniczyli w pokazie kendo, wykładzie dotyczącym Sherlocka Holmesa oraz dowiedzieli się o etapach rekrutacji do policji.

Zestawienie średniej punktacji szkół.

 1. 1             ZSP 4 MALBORK               20,11  17359199 1257204114329260 6536426099888654363 o
 2. 2             II LO MALBORK                 14,16
 3. 3             II LO KARTUZY                  13,93
 4. 4             PZS 1 KOŚCIERZYNA       13,88
 5. 5             ZSP BYTÓW                      13,14
 6. 6             ZSP REDA                         12,73
 7. 7             V LO GDYNIA                    12,3
 8. 8             IV LO w Gdańsku               12,19
 9. 9             LO w Nowym Dworze Gdańskim             12,06
 10. 10           ZSO 2 LĘBORK                 11,71
 11. 11           ZSZ OSTRÓDA                  11
 12. 12           I LO MALBORK                  10,4
 13. 13 professional seo services           ZSOiT                                  9,75

Indywidualne zestawienie wyników z konkursu:

NAZWISKO plaza hotel new york I IMIĘ            PUNKTY (max 24pkt)

                refused credit DANILUK NATALIA            15

                KREFT ZUANNA               1517389128 1257204044329267 8035960290063994451 o

               LIPOWSKA MARTYNA       15

               TREPPA ALEKSANDRA     14

               ŚLESZYŃSKA JOANNA     13

               CHMIELEWSKA MARTA     13

               FULARCZYK ANETA          12

               SELEWSKA KLAUDIA        12

               KOŁODZIEJCZYK MARTA  11

               KOSIŃSKA WERONIKA      10

               BOIKE PATRYCJA              10

 17240318 1257203977662607 8628461497805484894 o-1 17310915 1257204120995926 1206634520232689545 o

Źródło: https://www.facebook.com/WSAiB/

Autor: A. Siepetowska

 

              

              

               

                              

 
Konkurs: Wiedzy o Wodzie
czwartek, 23 marca 2017 12:16

W dniu 22 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wody, w ramach którego odbył się Konkurs: Wiedzy o Wodzie. 

 Miejsca na podium zajęły następujące osoby:
I miejsce Mariusz Bużan i Weronika Klebba IV AT
II miejsce Agata Grzenia I BLO
III miejsce Paulina Labuda IV AT
 
Gratulujemy! 
Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu.
 
Poniżej przedstawiamy relację z obchodów Międzynarodowego Dnia Wody w naszej szkole.
1 2
3 4
5  Autor: p. M.  Zalewska
 
Szkolenie w WSAiB w Gdyni – „Gotowi na rozmowę, czyli jak najlepiej przygotować się do rekrutacji”
środa, 22 marca 2017 22:20

W dniu 14 marca 2017 r. klasa IIIat brała udział w warsztatach na temat „Gotowi na rozmowę, czyli jak najlepiej przygotować się do rekrutacji”. Warsztaty były organizowane w ramach
VI Targów Pracy i Edukacji organizowanych przez WSAiB w Gdyni. Szkolenie prowadził doradca zawodowy Krzysztof Świętalski z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.
Każde takie szkolenie zawodowe ułatwia start w karierę!

wsaib wsaib 3

Autor: Anna Szponiowska

 
Oliwia Drawc laureatką dwóch konkursów!
środa, 22 marca 2017 22:11

8 marca w 1LO w Rumi odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Miłosnej. Oliwki (Drawc+Wiśniewska) wykonały pięknie wersję 1piosenki z repertuaru Lady Gagi Milion Reasons, loan payment calculator oraz utwór polski z repertuaru Agnieszki Chrzanowskiej Nie znajdziesz mnie z towarzyszeniem gitarzysty basowego Bartka Grzybowskiego. Zostali nagrodzeni III miejscem.

W miniony czwartek, 16 marca w ZSZ w Gdańsku odbył sie III Wojewódzki Konkurs Poezji i Poezji śpiewanej. Imprezie patronuje Gdański Teatr Szekspirowski oraz Kuratorium Oświaty. Oliwka Drawc zachwyciła komisję konkursową swoim przepięknym i wzruszającym wykonaniem utworu dobrze znanego naszej społeczności szkolnej, Wracam do domu Justyna Steczkowskiej. Jury zwróciło uwagę na wyjątkową dojrzałość artystyczną Oliwii i postanowiło przyznać jej I nagrodę.

Korzystając z okazji należy nadmienić, iż Oliwia nagrała swój pierwszy twór studyjny wraz z teledyskiem.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na drodze artystycznej!

2 3

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 47

logoaefslogo ea

Copyright © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×