ZSP REDA

Samorząd uczniowski
Zbieramy nakrętki dla unsecured loans with bad credit Nikodema
wtorek, plaza hotel new york 23 czerwca 2015 22:11

nakretki3Od york hotels lat Samorząd Uczniowski prowadzi na terenie naszej placówki zbiórkę nakrętek plastikowych. Tegoroczna zbiórka prowadzona była na rzecz Nikodema Felikszowski. Nikodem cierpi na nieuleczalną chorobę genetyczną - mukowiscydozę. Pieniądze uzyskane ze zbiórki nakrętek zostaną przeznaczone na bardzo drogie leczenie i rehabilitację. Tak naprawdę największymi bohaterami tej akcji są uczniowie naszej szkoły, którzy przez cały czas przynoszą ogromne ilości nakrętek.

http://www.nikodem.muko.med.pl/

28881

1333396223 top

Autor: local seo services p. A. Siepetowska

 

 

 
GÓRA GROSZA 2015 ZAKOŃCZONA

10124Jak co roku Samorząd Uczniowski zaangażował się w ogólnopolską akcję Góra Grosza. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Dzięki prowadzonej akcji mogliśmy zdobyć nowe doświadczenia, wesprzeć szczytny cel, mogliśmy przekazać różne wartości. Akcja ta dała możliwość otwarcia się na drugiego człowieka, podjęcia wspólnego dzieła, do którego każdy mógł się przyłączyć i aktywnie je wspierać. Wszystkim wrażliwym na drugiego człowieka dziękujemy za zaangażowanie.

A oto wyniki akcji:

IC LO-13.30

II C LO-6.31

II BT –39.83

III AT –12,56 + 10 eurocentów

IVAT-59.66

IVBT-63.17

II BZ – 1.03

 

GG2014  images 2

 

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 

 
Moto Mikołajki 2014!
środa, 10 grudnia 2014 20:37

Z inicjatywy uczniów klasy II a technikum oraz Samorządu Uczniowskiego , w pierwszym tygodniu grudnia, przeprowadzona została zbiórka słodyczy dla Rodzinnego Domu Dziecka w Rumii. Była to akcja przygotowana razem z motocyklistami z Trójmiasta. Słodkości zostały przekazane 6 grudnia dzieciakom. A oto filmik z wyprawy :  https://www.youtube.com/watch?v=qNXtU8ErP2c

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że choć na chwilę dzieci poczuły się szczęśliwe, dziękujemy.

uvs141207-001  uvs141207-002

uvs141207-003  uvs141207-004

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 
Kiermasz świąteczny
środa, 10 grudnia 2014 20:18

Stało się już tradycją, kiedy w okresie Świąt Bożego Narodzenia uczniowie ZSP bardzo chętnie angażują się w liczne akcje charytatywne, organizowane na terenie szkoły. W dniach 2-4 grudnia na terenie naszej szkoły a 7 grudnia na terenie parafii pw. WNMP w Redzie miał miejsce kiermasz przedświąteczny. Organizatorami akacji byli Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas. Uczniowie z technikum architektury krajobrazu przegotowali pod kierunkiem p. A. Lewandowskiej oraz p. R. Melzer przepiękne stroiki adwentowe, natomiast młodzież działająca w SK Caritas dużo wcześniej z ogromnym poświęceniem i starannością przygotowali ozdoby choinkowe, kartki świąteczne oraz sianko wigilijne. Fundusze uzbierane podczas akcji (759,80) przeznaczone zostały na zakup pieluszek dla dzieci z hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni. Z całego serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym!

Relacja fotograficzna w galerii.

Kiermasz świąteczny 1   Kiermasz świąteczny 4

Kiermasz świąteczny 5   Kiermasz świąteczny 18

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 
Mikołajkowe szaleństwo!
środa, 10 grudnia 2014 20:03

Zgodnie z tradycją Samorząd Uczniowski przygotował moc atrakcji na szkolne Mikołajki. Od rana na szkolnym holu rozbrzmiewała muzyka a uczniowie spacerowali w świątecznych czapkach, które można było zakupić od Śnieżynek. Uruchomiona została także kawiarenka z przepysznym serniczkiem. Mogliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ pieniądze, które udało nam się uzyskać z działalności kawiarenki oraz sprzedaży czapek mikołajkowych przeznaczone zostały na zakup słodyczy dla dzieci z gdyńskich domów dziecka. Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy wspomogli naszą szlachetną akcję. Czas przedświąteczny powinien pojednywać ludzi oraz sprawiać, że nie są oni obojętni na potrzeby innych.

Relacja fotograficzna w galerii.

Mikołajki  19  Mikołajki  20

Autor: p. Agnieszka Siepetowska

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

seo services Strona 1 z 3

logoaefslogo ea

Copyright seo company © Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie

Komunikat. search engine optimization companies Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×